KADIN

14 - 20 Aralık 2015 haftalık burç yorumları

14 - 20 Aralık 2015 haftalık burç yorumları

İşte haftalık burç yorumlarınız!

/

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Koçlar, 14 Aralık tarihindeki görünüm, yenilikleri kucaklama hevesinizin işaretçisidir. İyimser düşünmeye çalışıyorsunuz. Ancak yine de karşınıza çıkan biri veya ilişkinizle ilgili konularda tam anlamıyla rahat değilsiniz. Siz, tutkulu bir aşkın, ayaklarınızın üzerinde kuvvetlice durmanın ve iş anlamında güçlenmenin öneminin farkındasınız. Sıkıntılarınıza çare bulmak ve değerli bulduğunuz her ne varsa onlara kavuşmak için desteğe ihtiyacınız var. 19 Aralık tarihindeki görünüm sizin için rahatlatıcı olacaktır. İlişki sorunlarının derinlikli gözden geçirilmesinde yardımcı olur.

İş ve Kariyer

14 Aralık tarihindeki görünüm, kariyer konularında ciddi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Dilediğimiz gibi kendimizi ifade edemediğimizi, kurallara uymak mecburiyetinde kaldığımızı, bunun da bizim zihnimizi yorduğunu görüyoruz. Tabii ki Merkür, Oğlak burcunda ilerlediği için, bu hafta gözden kaçırdığımız noktalara odaklanıp, sağlam hale getirebiliriz. Neptün iyi bir destek sunacak. Özellikle sanatsal alanda çalışanlar için bu görünüm, bir işin yaratıcı tarzda düşünülerek ortaya konmasını ve bunun başkalarına sunulması için olumludur.

Para

19 Aralık tarihindeki görünüm, ortaklaşa yapılan işler ve mali konularda krizlerin önlenmesinde yardımcı olur. Gizli saklı birçok meselenin derinlerine inmenizi sağlar. Hakkınız olan parayı alabilmeniz için yapılması gerekenler sizi aydınlatır. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

BOĞA

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Boğalar, 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümler, gerek özel gerekse iş ilişkisi içinde olduğumuz insanlarla aramızdaki temasın ve bakış açısı farklılığının derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesi anlamında önem taşıyor. Ayrıca özel paylaşım içinde olduğunuz birisi yoksa, nasıl bir ilişki aradığınızı, bu konudaki ideallerinizin ne olduğunu tekrar bir düşünmenizi sağlıyor. Hem ilişki konularında hem de ortaklaşa yapılacak işlerde yararlı olana yönelebilirsiniz. Başkalarıyla, fayda elde edebilecek şekilde bağlantılar kurmaya çalışırsınız. Hem kendi isteklerinizin farkında olursunuz hem de etrafınızdaki insanları motive edebilirsiniz.

İş ve Kariyer

14 Aralık tarihindeki görünüm, hem çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımınızda hem de ileriye yönelik hedefleriniz anlamında olumlu yönde düşünmenizi sağlar. Genel olarak konuşmaktan pek hoşlanmasanız da, sizin için önemi olan mevzularda dinlemeye ve fikirlerinizi aktarmaya hazırsınız. Hayallerinizi yazıya, resme dökebilir ve insanlara farklı yollarla sunumunu yapabilirsiniz. Genel olarak, hayatınızı en olumlu ve hayallerinize en uygun şekilde değerlendirme arzunuz yoğundur. Eğitim, sanat, şiir, müzik ve astroloji gibi konular ilginizi çekebilir.

Para

Parasal konularda bu hafta, yeni kazanç alanları ve yeteneklerimizi ifade ederek gelir elde etme yönünde istekli olacağız. Tabii ki enerjiler gereği, bastığımız yeri bilerek ve bilinçli şekilde düşünerek hareket edersek iyi olacaktır. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

Sevgili İkizler, 14, 18 Aralık tarihlerindeki görünümler, ilişkinizle alakalı konularda bazen her şeyin fazlaca üstünüze geldiğini düşünmenize neden olur. Sizin için özgürlük gayet önemlidir. Ancak ev içinde ve genel olarak beraberlikte arzu etmediğiniz durumlar rahatsızlık yaratabilir. Bir şeyleri hayatınızda ıskaladığınızı, atladığınızı düşünürsünüz.

İş ve Kariyer

17 Aralık tarihindeki görünüm, çalışma yaşamımızdan günlük hayatımıza kadar olan geniş bir alanda hem mevcut durumu hem de problemlerimizi belirleme, üzerinde düşünme yönünde tesirlidir. Demek ki, verimli çalışabilmemiz, kafamızın, gönlümüzün rahat olması için birtakım düzenlemelere ihtiyacımız var. Bunlar üzerinde durmak lazım.

Para

Bu hafta mali konularda öncelikle ciddi düşünmenin önemi büyük. Çünkü başkaları iyi niyetimizden yararlanarak bize aslında almamız gerekenin daha azını teklif edebilir. Hiçbir şey bizi bu türden hesapsız işlere yöneltmesin. Alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Yengeçler, 14, 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümler, sizin derinlikli bir şekilde aşka bakış açınızı ele almanız yönünde etkili olacaktır. Çünkü ideallerimiz doğrultusunda ilerleyip ilerlemediğinizi anlarsınız. Beraberliğinizin niteliği nedir? Gerçekten aynı yerden mi bakıyorsunuz hayata? Bunu düşünün. Hafta sonuna doğru enerjiler olumludur. Yaşamaktan zevk almanın, ne kadar kıymetli bir şey olduğunu hissettirir. Şifalandırıcı ve zayıf yönlerinizi güçlendirmenizi sağlayıcıdır.

İş ve Kariyer

14 ve 18 Aralık tarihindeki iki ayrı görünüm, çalışma hayatınızla ilgili konularda dağılmamak, özenli çalışmak, planlı hareket etmek gerektiğinin işaretçisidir. İşlerinizi zamanında bitirmeniz, çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi bilinçli bir şekilde sürdürmeniz gerekir. Şu andaki mevcut iş durumunuz eğer sizi tam olarak tatmin etmiyorsa, yeni bir iş arayışında iseniz, yeteneklerinize göre bir tercihte bulunmalısınız. Gelir geçer işlerden ziyade, güvence sağlayan, uzun vadeli olana yönelmekte fayda var. Sigortanız, çalışma haklarınız ve şartların mutlaka gözden geçirilmesi gerekiyor.

Para

Bu hafta, dikkatli bir şekilde işlerimizi düzene koymamız gerekiyor. Hep ileriye yönelik düşünmeliyiz. Mevcut bir kazanç bizi rehavete sürüklemesin. Önüne ardına bir bakalım. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

ASLAN

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Aslanlar, 14 Aralık tarihindeki görünüm, keyifli, eğlenceli ve yaşam arzusu veren bir ilişkiye ihtiyacımız olduğunu işaret ediyor. Aile yaşamı, günlük hayatımız, çalışma yaşamımız ve sağlığımızla ilgili konuları derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. 19 Aralık tarihindeki görünüm, iyi niyetiniz sebebiyle birçok detayı gözden kaçırmanıza neden olduğunu gösteriyor.

İş ve Kariyer

17 Aralık tarihindeki görünüm, günlük hayatımızın düzeni, çalışma yaşamımızın önemi ve de fiziksel anlamdaki sağlığımızla ilgili konuları derinlikli bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Bu alanlarda herhangi bir sorun varsa, yeniden gözden geçirmek ve düzgün bir şekilde işlemesini sağlamak lazım. Psikolojik açıdan da bunlar çok önemli. Çünkü doyumsuz bir yaşamı sürdürmek, hiçbir şeyden haz duymamak anlamına gelir ki, bu da oldukça rahatsız edicidir.

Para

Bu haftaya, maddi konularda cesur bir şekilde adım atıyoruz. Ciddi incelemelerde bulunacağız. Sağlık giderlerimiz olabilir. Evimizin ihtiyaçları için harcamalarda bulunabiliriz. 19 Aralık tarihindeki görünüm, aileden görülen desteğin, miras veya bölüşülecek bir paranın işaretçisi olabilir. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Başaklar, 14, 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümler, sizin hem sosyal çevrenizle aranızdaki alışverişi güçlendirir hem de ilişkinizde neleri önemsediğinizi, neler beklediğinizi belirlemenizi sağlar. Aynı şekilde aşk hayatınızla ilgili konularda değişim ve dönüşüm yönünde çizginizi tespit etmiş olursunuz.

İş ve Kariyer

14 Aralık tarihindeki görünüm, vizyon sahibi olmak, hedefimize göre iş tercihinde bulunmak, yeteneklerimizi geliştirmek yönünde olumludur. Eğitim, sanat, şiir, müzik ya da astroloji konuları dikkatimizi çekebilir. Bu alanlarda eğitim görebilir veya siz bizzat eğitim verebilirsiniz. 17 Aralık tarihindeki görünüm, hem sosyal çevrenizle aranızdaki alışverişi güçlendirir hem de çevrenizde bulunan güçlü insanlarla bağlantı kurmanızda destekleyicidir.

Para

Maddi konularda ben bu haftayı olumlu buluyorum. Derinlemesine düşüneceğiz ve izlememiz gereken yolun farkında olarak işlerimizi düzenleyeceğiz. Bir tek 14 ve 18 Aralık tarihlerinde evinizle ilgili masraflarınız olabilir. Onları iyice hesap ederek yapalım. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Teraziler, 14 Aralık tarihindeki görünüm endişelerinizi bir yana koyarak, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmanın size iyi geleceğini işaret ediyor. Ailevi meseleler ve eviniz ile ilgili konuların ciddiyetle gözden geçirilme zamanı. Bu da sizi biraz yoruyor. İnsan, sorumluluk çerçevesi içinde düşününce, bireysel hareket etmek pek kolay olmuyor.

İş ve Kariyer

14 ve 18 Aralık tarihlerindeki iki görünüm, özgürce kararlarınızı vermek, hedefinizi kendinize göre tercih etmek arzunuzu işaret ediyor. Size bu yönde güç kazandırıyor. Ancak bu gelir geçer işlere yönelmeniz anlamına gelmez tabii ki. Eğer gerçekten doğru, planlı bir şekilde seçilmiş, üzerinde düşünülmüşse tabii ki girişimde bulunabilir, dilediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz. Fakat tam tersine bir anda karar verilmiş işler kolay kolay kökleşmez. Sistemli çalışılmazsa başarılı olunmaz.

Para

17 Aralık tarihindeki görünüm, hangi yeteneğimiz, hangi girişim yoluyla para kazanabileceğimizi, ailemiz ve geleceğimizle alakalı bir değişimin nasıl gerçekleşmesi gerektiğini işaret ederek bize yol gösteriyor. Öncelikle kazanç anlamında ilişkilerin önemi büyük. Hem yapıcı ortaklıklara ve ilişkilere ihtiyacımız var hem de bizim kendimizi daha canlı ve verimli hissedeceğimiz işlere yönelmemiz lazım. Böylece güçlenebilir, hayatımızı doğru manada yönlendirebiliriz. 19 Aralık tarihindeki görünüm ise, bugüne dek tanıdığınız, ilişki kurduğunuz öyle veya böyle maddi-manevi alışverişte bulunduğunuz kişilerin size olan katkılarını veya verdikleri zararları gözden geçirmenin doğru olacağını söylüyor. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

AKREP

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Akrepler, 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümler, sosyal hayattaki ilişkilerimizi ve özel dünyamızı farklı açılardan ele almanızı sağlıyor. Yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar kurarak kendimize gelmek istiyoruz. Bize iyi gelecek şeyin ne olduğunun farkındayız. Venüs, burcunuzda ilerliyor ve arzularınızın tatmini sizin için son derece önemli. Aşk hayatımız yine başköşede. Ancak “bir aşk, beni benle yeniden buluşturur, gücümü toplamamı sağlar” diye içimizde geçiriyoruz. 19 Aralık tarihi, hangi konuda olursa olsun sıkıntılarımızı şifalandırıyor.

İş ve Kariyer

14 Aralık tarihindeki görünüm, Jüpiter-Başak geçişiyle örtüştüğü için, grup faaliyetleri, sosyal projeler, insanlara destek amaçlı girişimlerin etkili olduğunu görüyoruz. Ancak bunların manevi anlamda insanı rahatlatıcı, hayırlı bir iş yapıyor olmanın huzuruyla örtüşmesi tabii ki güzeldir. Fakat uzun ömürlü olup olmadığına da bakmak lazım. Tercih ettiğimiz işin hem uzun vadeli olması hem de çok fazla çaba sarf edilmesi gerekecek. Eğer hedefim bu diyorsanız, tekrar bir düşününüz. Bu hafta işlerinizi yaparken hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamak lazım. Gelişimin yolu, düzenli, verimli olana yönelmekten geçiyor.

Para

14 ve 18 Aralık tarihindeki görünümler, maddi konularda kazandırıcı işlerin işaretçisi. Parasal anlamda hesabımızı bilmemizin de göstergesidir. Çevrenizdeki insanlar, sizin yaptığınız işe saygı duyarlar. Topluluklar içinde, grup faaliyetlerinde kazanç elde edersiniz. Girişimleriniz faydalı getirilerle size geri döner. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

YAY

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Yaylar, bu haftaki görünümlerin özünde iş, aile, parasal konular bir hayli etkili. Sizler de bunlar üzerinde geriye çekilip düşünmektesiniz. Bu tabii ki Yaylar için özgür hareket edememek ve her zaman olduğu gibi derinlemesine düşünmenin göstergesi. Hani birileri sizi, vurdumduymaz, neşeli, çocuksu bulur ya, oysaki bu hafta duyarlılık yüksek ve öyle fazla göz önünde bulunmak arzunuz da pek yok.

İş ve Kariyer

14 Aralık tarihindeki görünüm, aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve sürekli karar değiştirmemek gerekiyor. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Para

17 Aralık tarihindeki görünüm, ilişkilerimizi ve maddi anlamdaki durumumuzu mutlaka bilinçli, disiplinli bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Kontrol edemediğimiz savurganlıklarımız var mı? Veyahut paramız bitecek ödümüz koptuğu için, kendimizi tamamen dış dünyadan soyutladık mı? Bunlara gerçekçi bir şekilde bakalım. Çünkü her ikisi de oldukça yanlış. Bir süreçten geçiyoruz ve bir yapılanma içindeyiz. Eğer sıkıntılarımız varsa, bunları es geçemeyiz veya kulak arkası edemeyiz. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Oğlaklar, 17 Aralık tarihindeki iki görünüm, eğer bazı kişilerle yollarımızı ayırmayı gerektiriyorsa, bize faydaları olmuyorsa, zamanımızı boş yere alıyorlarsa bunu yapmamızda etkili oluyor. Gelişmemizi sağlayan, ilerlememize destek olan kişilerle yola devam etmek lazım. Arzu ettiğiniz bir şeye ulaşmak, onu elde etmek yönünde hırslandırıcı ancak vicdanınızın sesini dinleyerek hareket etmenizde yardımcıdır. 19 Aralık tarihindeki görünüm, dostunuzu düşmanınızı bilmenizde, arkadaşlarınızı seçmenizde ve gerçekten size sevecek insanlara gönlünüzü açmanızda yardımcıdır. Toplumla birebir alakalı konularda, eğitimde, iş hayatında güçlü kişilerin size destek olmasında fırsatlar getirici olabilir.

İş ve Kariyer

Bu hafta iş hayatında geri planda yapılacak işlerin düzenlenmesi, eksiklerin tamamlanması, projelerin zamanında bitirilmesi gerekiyor. Bu yoğunluk kimi zaman sizi zorlayabilir. Enerjinizin düşük oluşu, sanki hiç bir şey umduğunuz gibi gitmeyecek hissi yaratabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde olumlu görünümler sayesinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bulursunuz. Endişeli düşünmeyiniz. 18 Aralık tarihindeki görünüm, işlerin yavaş yavaş bitirilme aşamasına geldiğini, son bir gözden geçirmede bulunulup, atlanmış bir şeyler var mı diye bakarsanız sorun çıkmayacaktır.

Para

Maddi konularda bu hafta 14 ve 17 Aralık tarihlerine dikkat etmenizi gerektiriyor. Çünkü ihtiyaçlarımız için fazladan para harcanması ihtimali var. Ancak çok zorlayıcı mı derseniz. Hayır. Sadece ayarımızı bilelim kafidir. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

KOVA

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Kovalar, 14 Aralık tarihindeki görünüm, sosyal hayatla temasımızın, yeni arkadaşlıklar kurmamızdaki etkisini işaret ediyor. Ancak bu yıl Jüpiter-Başak burcunda ilerlediği için, çok da rahat ve içimizden geldiği gibi hareket etmeyebiliriz. Tanıştığımız insanlara veya ilişkimizle ilgili konular üzerinde gerçekçi düşünürüz.

İş ve Kariyer

17 Aralık tarihindeki görünüm, kariyer konularına eğilmemizi sağladığı gibi, iş ortamındaki ilişkilerimiz, bağlantılarımız, maddi-manevi anlamdaki durumumuzu gözden geçirmemizde de önem taşıyor. İş durumumuzu akıllıca ele almak gerekiyor. Artık yenilenmek, büyümek ve gelişmek durumundayız. Gereksiz duygusallıklar, verimli olmayan işlerden kaçınmak lazım. 19 Aralık tarihindeki görünüm ise, şu anda iş problemi olan ve değişimde bulunmayı isteyenlerin, ilişkisinde mutsuz ve yalnız olanların, bir takım nedenlerle baskı altında olanların, maddi yönden acil paraya ihtiyaç duyanların sıkıntılarına çare bulmak için epeyce mücadele ettiklerini gösteriyor. Bazen her şey sanki açılır gibi oluyor ancak kimsenin bilmediği, anlamasının kolay olmadığı problemlerle uğraşıyorsunuz.

Para

Parasal konularda bu hafta, sağlam olana yöneleceğiz. Bir ürün mü alacağız, bir harcamada mı bulunacağız, bir iş mi yapacağız, hemen onun bize ne gibi faydası var, uğraştırır mı diye hesap kitap yapalım. Ben bu hafta kredi kartlarına fazla yüklenmenizden yana değilim. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?


/

BALIK

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Balıklar, bu hafta ilişkilerimizde güven ve doyum arzumuz bir hayli yüksek olacak. Sevdiğimiz kişiyi tüm yüreğimizle, sahipleniyoruz ve onun yanında olmak istiyoruz. Ancak hızlı ve detayları göz ardı ederek düşünüyoruz. Gerektiğinde fikirlerimizi net olarak ortaya koyabiliriz ve gelecekte sakınca doğurabilecek noktalar varsa bunları da ifade ederiz.

İş ve Kariyer

17 Aralık tarihindeki görünüm, kendimizi hem ilişkilerimiz yönünde bir gözden geçiriyoruz hem de bilinçli bir şekilde ilerlememiz gerektiğini anlıyoruz. Benim amacım, şu yolda artık kendimi geliştirmek ve hedefimin üzerine giderek başarılı olacağım diyebiliyoruz. Gücümüzün farkına varabiliyoruz. Duyarlılık içinde değil, mantıklı şekilde yolumuzu çizebiliyoruz.

Para

17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümleri ben olumlu buluyorum. Hem maddi açıdan dış destekler alırsınız hem de borçlarınızı halledebilecek gücünüz olur. Bu sizi rahatlatıcı iki tarih olarak gözüküyor. Her şey gönlünüzce olsun.

HANGİ BURÇ NASIL BAŞTAN ÇIKARILIR?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön