KADIN

15-21 Ağustos 2016 haftalık burç yorumları

15-21 Ağustos 2016 haftalık burç yorumları

15-21 Ağustos 2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

KOÇ

/

Sevgili Koçlar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, hayatın sadece kendi etrafımızda dönmediğini, biraz da toplumla iç içe olmanın önemini vurguluyor. Yeteneklerinizi bir grubun içinde, bir ortamda göstermekte yarar var. Başkalarıyla iletişimi güçlü tutarak, ürün, çalışma, proje ve yenilikleri diğer kişilere sunabilirsiniz. Ancak bencillik yok. Ortam ve şartlara göre hareket edip, bir de olumlu yaklaşım gösterirseniz, dikkat çekebilirsiniz. Özgüven ne kadar önemliyse, birlik ve beraberlik, ortaklaşa çalışabilme de aynı şekilde önemlidir. Bu Dolunay zorlayıcı değildir. Sadece bencil insanlarda sorun yaratır. Ekip çalışmalarına açık olan, kendi isteklerini, başkalarının beklentilerini de göz önüne alarak yapabilen kişiler başarılı olurlar. Tam tersi bir durumda insanların sizi dışlamaları mümkündür. Dolunayın Uranüs ile olumlu görünüm yapması, ekip çalışmalarında koçluk, bir işin kabulü, yeni yöntemlerle çalışma, başkalarına sunum yapma, birlikten kuvvet doğar cümlesinin özüne uygun gelişmelerin, ideolojik anlamda sizinle aynı yolun yolcusu olan kişilerle bir araya gelmenizde yarar sağlar. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Gün içinde olan bitenleri şimdi kendi içinizde ele alabilir, bu Dolunayın size getirileri, hissettikleri üzerine düşünebilirsiniz.


BOĞA

/

Sevgili Boğalar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, ailemiz, yuvamızla alakalı konulardan biraz uzaklaşıp, işimize gücümüze bakma vaktimizi hatırlatıyor. Çalışmalarınızı, projelerinizi, epeydir hazırlık yaptığınız işlerinizi şimdi işveren veya diğer kişilere sunabilirsiniz. Nasıl tepki alacağınız sizin bir hayli önemli olabilir. Heyecan duymanız doğaldır. Kendinizi güveniniz, yaptığınız işten emin olunuz. Bu sizi rahatlatır. Tam tersine içinize gömülürseniz, sizi birilerinin fark etmesi mümkün olmaz. Beğenilir veya beğenilmez. Burada önemli olan, sorumluluk bilinci içinde, elinizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermenizdir. Eğer nicedir iş arıyorsanız. Şimdi size haber gelir görüşmeye çağrılırsınız. Size verebilecekleri miktarı söylerler. Hemen tepki göstermeyelim. Ekip çalışmalarına açık olalım. Takıldığınız bir şeyler olursa bunları soralım, öğrenelim. Size başkaları, sizin istediğiniz gibi davranmayabilir. Bunları ego sorunu yapmayın. Dolunayın tek görünümü Uranüs ile. İş hayatınızı ilgilendiren konularda piyasa şartlarını göz önüne almanın yararlı olacağını söylüyor. Belki işinize gelmeyen durumlar olabilir. Beklemeniz gerekebilir. Burada önemli olan esnek düşünebilmek. Çünkü o kadar rahatsız edici durum yok. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Sessiz, sakin ortamları, sanatla alakalı konuları, ılımlı insanlarla olmayı tercih edeceğiz. Sevdiklerimize ve sevdiğimiz şeylere düşkün olacağız.


İKİZLER

/

Sevgili İkizler, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, fikirlerimizi, isteklerimizi, talep ettiklerimizi şimdi başkalarına eğitim-iş ve özel anlamda ifade etmemiz gerekecek. Ancak benim bildiğim doğru şeklinde değil, görüşlerinizi almak isterim, siz ne düşünüyorsunuz tarzında olursa, insanlar sizi dikkate alırlar. Bildik, tanıdık insanlar yerine, şimdi karşınızda farklı kişiler olacak. Onlar sizi tanımıyorlar. O zaman kendinizi ortam ve şartlara göre ifade ediniz. Burada bir kısa yolculuk da gerçekleşebilir. Uzun zamandır düşündüğünüz bir yer olabilir. Bir görüşmeye çağrılabilirsiniz. Yurt dışı veya başka bir şehirde sempozyum, sergi, davet, insanlarla bir araya gelme, bir şeyleri yerinde görüp danışma şeklinde yolculuk yapabilirsiniz. Görüş alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyiniz. Bu Dolunay öyle zorlayıcı değildir. Bir meselenin aydınlanması, konuşulması, sonuca bağlanması durumudur. Ay-Uranüs görünümü, hevesli olduğunuzu, durumun kendi lehinize olmasını istediğinizi gösterir. Ancak başkalarının onayı gerekiyorsa, biraz anlayışlı olmak yararlıdır. Yeniliklere ihtiyacınız açıkça bellidir. Yeni bir arkadaşlığın göstergesidir. Önceden yazışmış, konuşmuşsunuzdur şimdi bir araya gelirsiniz. Sizinle aynı şeylere merakı olan insanların yaptıklarına bakarsınız. Yer görmek, yeni bir yöntem öğrenmek için bu Dolunay size fırsatlar getirir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bulunulan ortam, insanlarla kaynaşmak, ılımlı olmak ve aynı zamanda bir şeylerin farkında olmak zamanıdır. Çevrenize bakınız ve bilinçli düşününüz.


YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, 18 Ağustos saat 12:27 de Kova burcunda oluşacak Dolunay, maddi kazanç, yatırımlar, düşündüğünüz bir planlamanın, başkalarına uymaması halidir. Siz bir talepte bulunursunuz, karşı taraf ummadığınız bir şey söyler. Siz kendinize göre doğrunuz ve olması gerekenler vardır. Ancak eş, iş veya başka birisi bunun tam tersini söyler. Bunlar sizi rahatsız edebilir. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı zamandır. Tekrar üzerinde düşünülmesi gerekecektir. Yatırımda bulunmak istiyorsanız şimdi uzmanlara sorma vaktidir. Eğer siz uzmansanız o zaman sabırlı olmanız gerekir. Kazancınızı denk bir bütçe yaparak ayarlamanız gerekir. Bir de şunu unutmayalım. Kimseye akıl veremeyiz. Belki kendi paranızı nasıl değerlendireceğinizi siz bilirsiniz ancak başkasına şöyle böyle yap dediğinizde itici bulunursunuz. Fikir almak, tabii ki kimlerle bağınız varsa bu kişilere karşı dikkatli olmak fakat gerektiğinde birlikte karar vermek doğru olur. Bu Dolunay, işimizden beklediğimiz kazancın biraz düşük olması veya zaman tanınması gerektiğini söylemektedir. Ay-Uranüs görünümü, başkalarının üzerinizdeki etkisi ve sizin bundan hoşlanmamanız, biraz da olayların gidişatını değiştirme arzunuzun göstergesidir. Fakat farklı bir pencereden bakmak şartlar nedeniyle gerekir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu sizi rahatlatır, sakinleştirir ve durumları bir daha ele almanızı sağlar. Tabii ki ılımlı olmak iyidir. Ancak yanılmamak için, bilinçli düşünmek de faydalıdır.


ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, 18 Ağustos saat 12:27 de, karşıt burcunuzda oluşacak Dolunay, sizin istekleriniz ile partneriniz veya diğerleri arasındaki kutuplaşmanın veya çekimin göstergesidir. Bu ilişkinin durumuna göre de önem taşıyor. Yeni bir tanışma ise, taraflar birbirlerini beğenirler hatta oldukça etkilenirler. Problemli ilişkide eğer her iki taraf da birbirini seviyorsa, ya anlaşırlar veya koparlar. Burada önemli olan kendinizi merkeze alarak düşünmemek, onun da ne hissettiğini sormaktır. Kaldı ki bu Dolunayda yapılması gereken de budur. Benmerkezci olmamak gerekiyor. Çünkü bir başkası buna müsaade etmez. Son bir aydır siz, ister istemez kendinizi önemsemektesiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize özen gösterdiniz. Belki bir şey düşünüyorsunuz. Bunu eşinize bugün söylemekten yanasınız. o zaman birlik ve beraberlik duygusuyla yaklaşmak gerekiyor. Ben böyle düşünüyorum sen ne dersin diyebilirsiniz. Bu onun hoşuna gidecektir. Bunu yapmadığınız zaman kendini dışlanmış hissedebilir. Hayır, yanıtı verebilir. İş ortaklıklarında görüş alışverişinde bulunulmalıdır. Dolunayın Uranüs ile görünümü, yeni birisiyle tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, bir işin sonuca bağlanması, heyecan verici güzel bir gelişmenin, haberin gelişi gibi durumları işaret eder. Dolunayın ardından Ay-Balıkta ilerleyecek. Fedakarlık nereye kadar olmalı sorusuna cevap aratacak. Bilinçaltımızın derinliklerine ineriz. Bizi rahatsız eden meseleler varsa bunları şifaya kavuşturacak çözümler ararız. Parasal konularda tabii ki dikkatli bir incelemede bulunmak yararlıdır.


BAŞAK

/

Sevgili Başaklar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, düşündüğünüz ve geri planda çalışarak hazırlandığınız işleri şimdi başkalarının yararına olacak şekilde sunmanız demektir. Tabii ki bu sunuşta bazı eksikler göze çarpabilir, bunu dile getirebilirler. Böyle durumlara açık olmak gerekiyor. Tamamlamak için süre istersiniz. Bu Dolunay, fikirlerinizi ifade ederken, diğer kişilerin de düşüncelerini almanız gerektiğinin işaretçisidir. Size göre olması gereken budur. Fakat birileri buna karşı çıkabilir. Kendiniz adına hareket etmek pek kolay olmaz. Tam tersine başkalarına yardımcı olmanız istenir. Şartlara göre belli bir esneklik payı bırakmakta yarar var. Bu Dolunayda yaptığı işten pek zevk almayan, şartlardan memnun olmayan Başaklar bunun düzelmesi için, diğer kişilerle ortaklaşa hareket edebilirler. Bu bir yasal, ideolojik, finansal anlamdaki sıkıntının dile getirilişidir. Tabii ki işveren konumundaki kişiler bundan pek hoşlanmazlar. Uzun süredir iş arayan bir kişiyseniz bu Dolunay bu yönde bir haberin işaretçisidir. Böyle bir durumda önerilene iyi bakmak lazım. Eğer size uymuyorsa, sonrasında sıkıntı yaratacaksa olur yanıtı vermeyiniz. Ay-Uranüs görünümü, birilerinin kendi çıkarlarını öne alarak düşünmesi halidir. Bu pek hoşunuza gitmez. Ancak çok da halledilmeyecek bir problem değildir. Birkaç gün sonra Güneş, burcunuzda ilerleyecek. Şimdiki durumlar kendiliğinden iyileşebilir. İstediğiniz adımı atabilirsiniz. Biraz sabırlı olalım. Dolunayın ardından Ay, karşıt burcunuzda ilerleyecek. Bu biraz enerjinizin düşmesi, dinlenme arzunuzun artmasıdır. Gün içinde yaşananları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz.


TERAZİ

/

Sevgili Teraziler, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, sıradanlıktan uzak farklı bir şeyler yapmak arzumuzdur. Kimi Terazilerin birden bire aşık olması anlamına gelir ki, hazırlıksız yakalanırız ve epeyce heyecanlanırız. Belki de bir ilişkimiz vardır. Fakat rastladığımız kişi ilgimizi öylesine çeker ki, ne yapacağımızı bilemeyiz. Kimi Teraziler için bu, yeteneklerini farklı bir iş alanında değerlendirmektir. Herkesin bildiğinin dışında bir şeyle meşgul oluruz. Bu bizi heyecanlandırır. Ancak bunun için yeterli alt yapımız var mı, neler biliyoruz, ne kadar tecrübeliyiz, kendimize güveniyor muyuz? Bunları şimdi anlama vaktidir. Hamile kalmak, bir çocuk sahibi olmak da bu Dolunayın bir yansımasıdır. Fakat bazen bu, hiç de hesapta olmayan bir durumdur. Eğer yaşça büyükseniz, evladınızla alakalı bir konudur. Bu Dolunayda spekülatif kazanç getirici işlere çabuk atlayabiliriz. Piyasanın durumuna bakmak yararlı olur. Bütün bu gelişmeler, aslında kısa mı yoksa uzun soluklu mu etkilidir. Bu biraz da doğum haritanızla alakalıdır. Ancak genel yansımalar bunlardır. Ay-Uranüs görünümü, bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi veya bu kişiyle ilgili duygularınızın değişmesi anlamına gelir. İlginç bir tecrübedir.

Partnerinizle sizi yakından ilgilendiren bir konuda yakınlaşmak, bu görünümün etkisi altında mümkündür. Yenilik arayışı, farklı kişilerle tanışmak, ilginç ortamlar, heyecan verici gelişmeler günlük seyrinizi değiştirebilir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Birilerinin size, sizin de onların yardımına ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Sevgi, şefkat, şifalanma, temizlenme gibi durumların yanı sıra, bir sıkıntının giderilmesi için tedavi olmak da yine bu Dolunayın etkileri arasında yer alır. Sanatsal, mistik, şifa çalışmaları için de uygundur.


AKREP

/

Sevgili Akrepler, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, iş veya farklı bir konuda düşündüğünüz, planladığınız bir meseleyi, ailenize açarak onların görüşlerinizi almanız gerekebilir. Onay verebilirler veya tümüyle reddedebilirler. Burada önemli olan, sizin istekleriniz kadar onların da görüşlerine saygı göstermenizdir. Kimi Akrepler için bu durum, ortaklaşa bir ofis açmak, ekip çalışması yapmak, bir proje için evde çalışmak, tatile çıkmak gibi gelişmeleri de işaret eder. Evinizle ilgili bir değişim ve yeniliğin işaretçisi olabilecek bu Dolunayda, başka bire taşınabilir, bir arkadaşınızla birlikte oturabilir, eski evinizin yenileyebilir veya bu konuda karar verebilirsiniz. Satış-kiralama işlerinde hesabınızı çok iyi yapınız. Aceleye getirmeyiniz. Ay-Uranüs görünümü, ailenizin veya bir arkadaşınızın sağlığı, işiyle alakalı konuları gündeme getir. Bizzat, sizin uzun zamandır kurtulmak istediğiniz bir rahatsızlık çözüme kavuşabilir. İşinizden mecburi izin almak veya yaz tatiline denk getirerek halletmek iyi olur. Bazen de öyle bir şey olur ki, artık mutlaka halledilmesi gerekiyordur. Siz de ister istemez bunları yapmak zorunda kalırsınız. Aslında iyi de olur. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu rahatlatıcı, şifaya dönük çalışmaların işaretçisi bir enerjidir. Sevgiye ilgiye, sakinliğe ihtiyaç duyarsınız. Stresli işleri şimdi tekrar gözden geçirip, nasıl halledeceğinize veya bir sorunu nasıl ele almanız gerektiğini bilirsiniz.


YAY

/

Sevgili Yaylar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, öğrenilen bilgilerin, yapılan gözlemlerin, kazanılan tecrübelerin, bizi birebir ilgilendiren meselelerin şimdi yakınlarımızla paylaşılması veya yürürlüğe konması, bir yenilik için start verilmesi halidir. Burada önemli olan sadece kendi bakış açınızla değil, başkalarının da görüşlerine açık olmanızdır. Farklı bir üslupta sunabilir, ilginç bir yöntem kullanabilir, hayretle karşılanabilirsiniz. Fakat bu hayret duygusu beğeni anlamındadır. İnsanlar sizin yaptığınız, söylediğiniz, uyguladığınız bir şeye ilgi duyarlar. Bu bir internet sitesinin yayına başlaması, üyelik işlemleri, bir oyunun sunumu, bir organizasyon, bir tanıtımın yapılması, izlenirlik oranının görülmesi yönünde de kıymetlidir. Şimdi bol bol çalışıp, insanlara ulaşmak için gayret edilmelidir. Eksikler varsa giderilmeli, uyumlu tarzda hareket edilmelidir. Ay-Uranüs görünümü, işlerinizi kolaylıkla halledeceğinizin işaretçisidir. Hızlı, aktif ve fikirlerinizi sıra dışı bir şekilde sunmak için iyi bir zamandır. Başarılı olmak için şimdi olan bitene iyi bakınız. Gördüklerinizi not alınız. Ay-Balık burcunda seyrine başladığında bunlar üzerinde geri planda çalışırsınız.


OĞLAK

/

Sevgili Oğlaklar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, finansal konular ve ortaklık ilişkilerine şimdi bir başka pencereden bakmak halidir. Kimse bilmez belki ancak biz son bir aydır birçok şeyi ölçüp tartmışızdır. Son duruma bakarak, bütün meselelere yeni bir çözüm bulmamız gerektiğini anlamışızdır. Bir kredi alınmıştır veya partnerimizle, iş ortağımızla bir sorun yaşanmıştır. Belki de kredi kartlarınıza fazla yüklenmişsinizdir. Şimdi ödemeler sıkıştırmıştır. Hangisi olursa olsun, şimdi yeni yollar denenerek, şartlara bakılarak, bağlantılarda bulunularak ve en azından farklı bir yol izlenerek işin içinden çıkmaya çalışırız. Ancak bunların da bilinçli şekilde yapılması gerekir. Bu Dolunay bize, farklı fırsatlar da sunabilir.

Bunların çoğu, kendi gücünüzü, yeteneğinizi anlamınızda rehberlik edicidir. Belki de hatalarımızı tekrar etmemek için vesiledir. Bir de bu açıdan bakalım. Ay-Uranüs görünümü, bu Dolunayda ev veya ofis içinde yapılacak bir değişikliğin mutlaka iyi hesap edilmesi gerektiğini işaret ediyor. Evet, yenilenmek güzeldir. Ancak bunun alt yapısı sağlam olursa, sizi zorlamayacaksa iyidir. Dolunayın ardından Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Bu sakinleştirici ve yakınlarınızla fikirlerinizi ılımlı tarzda paylaşmanızda etkilidir.


KOVA

/

Sevgili Kovalar, 18 Ağustos saat 12:27 de, burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay, ilişkimizi ilgilendiren konularda birbirimizin ihtiyaçlarına kulak veriyor muyuz, yoksa sadece kendimiz adına mı düşünüyoruz. Partnerimiz ve biz, şimdi bu beraberliği mercek altına alarak düşünmeliyiz. Birbirimizle konuşabiliyorsak ne alaka. Tam tersine birbirimizi suçlayacaksak o zaman bu Dolunay, bir kopuşun göstergesi olabilir. Konuşacaksak pekala dostça paylaşımda bulunulur, yenileşir insan, canlanır ve bu yolda yürümeye devam denir. Belki de yalnızdık. Birisi gelir ve hayatımızı değiştirir, geçmiş tecrübelerimizi unutturacak gibidir. Esasen bu Dolunay bir yenilenme ve kişinin iç dünyasında saklı duran özgür yanlarının ortaya çıkış halidir. Ay-Uranüs görünümü, girişim, aktivite, yenilik ve değişimlerin heyecan verici olacağını işaret etmektedir. Eski geride kalmıştır, yeni olan gülümsemektedir ve hayat devam etmektedir. Bunu yüreğinde hisseden kişi tazelenir. Dolunayın ardından Ay-Balık sürecinde, dünyanın maddi değerlerinden ziyade manevi güzelliklerine sahip olma arzusu bize daha çekici gelir.


BALIK

/

Sevgili Balıklar, 18 Ağustos saat 12:27 de, Kova burcunda oluşacak Dolunay, kendiniz için gerekli olan ve olmayanların tespitidir. Sözgelimi kendinize duyduğunuz güven düşükse, şimdi bunu yükseltmek zamanıdır. Çünkü sürekli alttan almak bir yere kadar. Ancak çok yüksekse ve siz başkalarıyla anlaşmakta veya onlar sizinle çalışmakta zorlanıyorsa, tabii ki kendinizle yüzleşmeniz gerekir. Bugünkü Dolunay, bu anlamda çok önemlidir. Öyle bir gelişme yaşanır ki, bu durum zaten uzun zamandır beklenen bir sonuçtur. Çalışma ortamı, günlük işleriniz veya sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmak gerekir. Büyük bir sorun çıkmaz ancak sizi bir hayli oyalar, yorar veya uğraştırır. Kafanızın içini boşaltmanız, biraz nefes almanız, kendinize zaman ayırmanız gerektiğini vurgulayan bu Dolunayda, her şey illaki haledilmeli, şu şöyle, bu böyle olmalı diye inatlaşmak nafiledir. Bazen olduğu kadardır veya yapılabildiği kadardır. Bunu lütfen unutmayınız. Bu Dolunay bazı insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü anlamanızı sağlar. Sizin pek de sevmediğiniz biri, size öyle bir jest yapar ki şaşırırsınız. Kısaca bugünkü Dolunay, şaşırmaya hazır mısın diyor bizlere. Ay-Uranüs ile görünümü, bizi mevcut sıkışıklıktan kurtaracak çözüm yolları bulmanın önemini vurguluyor. Gerçekten özgür olmak sadece maddi bir güce mi bağlı yoksa insan kendi kendini kısıtlayan gereksiz yüklerinden kurtulmaya karar verdiğinde mi daha özgürdür sorusunu yanıtlıyor. Dolunayın ardından Ay, burcunuzda ilerlediğinde hoş bir dünyanın, kendi cennetimizin kapılarını ardına kadar açıyor. Yüreğimizdeki ılımlı duygular bizi sarıp sarmalayarak ısıtıyorlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön