Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  1766 TL'lik taksimetre ücretini ödemeyi reddeden kadın taksiciler tarafından sosyal medyadan ifşa edildi... 'Geceme eşlik edebilecek olan biri var mı?'

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Görüntüler bir taksici tarafından cep telefonuyla kaydedildi ve taksimetreler 1766 TL'yi gösterirken yolcu ödeme yapmayı reddetti. O anlar sosyal medyadan ifşa edilince gündem yarattı.

  Sosyal medyadan ifşa edilen bir görüntüde taksimetre ücretini ödemek istemeyen bir kadın ve taksici arasında yaşanan tartışma saniye saniye yansıdı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Taksimetreyi gösteren taksici, "Evet taksimetre 1766 TL. Arkadaş havalimanına gidip gelmiş. İki saattir hanımefendinin konuşmalarını dinliyoruz. Parasını ödemiyor." ifadelerini kullandı.

  3

  Görüntülerin sosyal medyadan paylaşıldıktan sonra rezil olacağı ifade edilen kadın, "Beni rezil etmen umrumda değil. Ben o duyguyu hissetmem. Benim için o merci benim. Rezillik 3-4 kez yaşadım. Geceme eşlik edebilecek olan biri var mı?" dedi.

  5

  O anlar sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Sağlam kafayla bunu yaptığını düşünmüyorum" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Şehir turu mu atmışlar?" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler