Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  6 çocuğunun gözü önünde önce karısını vurdu sonra intihar etti! Son sosyal medyada paylaşımı çok konuşuldu... 'Ne kadar berbat bir insan olsam da..."

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah bölgesinde 57 yaşındaki Olin Johnson, 52 yaşındaki eşi Kerilyn Johnson'u 6 çcoğunun gözü önünde silahla vurarak öldürdü. Eşini öldürdükten sonra 57 yaşındaki adam da intihar etti. İkilinin cansız bedenleri Utah'taki 1,34 milyon dolarlık (yaklaşık 44 milyon 167 bin TL) lüks evlerinde bulundu.

  6 çocuğunun gözü önünde önce karısını vurdu sonra intihar etti! Son sosyal medyada paylaşımı çok konuşuldu... 'Ne kadar berbat bir insan olsam da..."

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah bölgesinde 1,34 milyon dolarlık evlerinde 57 yaşındaki Olin Johnson önce eşini vurdu ardından ise kendi canına kıydı. Olayın nedenine ilişkin belirsizlik devam ediyor. 6 çocuğun gözü önünde gerçekleşen trajik olayın öncesinde Olin'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımı gündem oldu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Olaydan sadece birkaç gün öncesinde Facebook'tan yaptığı paylaşımında Olin, "Ne kadar berbat bir insan olursam olayım beni her zaman severler" ifadesini kullandı.

  En Çok Aranan Haberler