6 yaşındaki çocuğun gözlerini oydular!

Çin’de organ tacirleri altı yaşındaki bir çocuğu kaçırıp gözlerini oyarak aldılar.

6 yaşındaki çocuğun gözlerini oydular!

Shanxi Televizyonu’nun haberine göre, Çin’in Shanxi eyaletine bağlı Fenxi kentinde meydana gelen olayda, altı yaşındaki çocuk evinin önünde tek başına oyun oynarken, biri kadın iki kişi tarafından kaçırıldı.

Çocuğu yaklaşık dört saat sonra baygın halde boş bir arazide bulan ailesi çocuğun yüzünün kanlar içinde olduğunu gördü.

Aile çocuğa yakından bakınca gözlerinin oyulmuş olduğu ortaya çıktı. Çevrede yapılan araştırma sonucunda çocuğun oyulan gözleri de bulundu, ancak çıkarılan göz yuvarlaklarının kornealarının alınmış olduğu tespit edildi.

Polis organ kaçakçılarının yakalanması için başlarına 100 bin yuan (yaklaşık 16 bin dolar) ödül koydu. (DHA)

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Bu olay ülkemizde olsaydı, bu işi yapan pislikler cmuk mumuk derken tutuksuz yargılanıp , sonra da 5-10 yıl hapisle yırtarlardı. Ama, izleyelim bu olayı, Çin polisi yakalayıp hakim önüne çıkarttığında cezaları İDAM olacaktır. Adalet işte bu.
Bu ülkede idamı kaldıran zihniyet ,olmasaydı güllük,gülistan olurdu türkiye.. İdam şart,
mermi paralarını da ailesinden tahsil ediyorlar..
sabri ne çok biliyosun sen. AB uyum yasalarına göre kaldırmaya mecbursun. Çok atıp tutan efelenen iktidar sakinleri tekrar çıkarsın madem idamı 10 yıldır elleri armutmu topluyo. İsteseler yasa çıkara bilirlermi çıkaramazmı ?
Japonya da uzakdoğu ülkesi ama medeniyette dünyaya ders veriyorlar bu çinliler çok iğrenç...
medeniyette ders veriyorlar dediğin milletin sofrasındaki en favori yemek cenin turşusu. ceninin ne olduğunu biliyormusun.
çin allahından bul hertürlü melanet çinden çıkıyor zaten
çin bu barbarlıkta üstüne yok.
Çin tarihinde asla barbarlık yapmamıştır ve istatistiksel olarak vatandaşlarının suç oranı diğer dünya ülkelerine göre çok düşüktür. Çinliler çalışkan, disiplinli ve ahlaklı insanlardır. Bu çin kültürünün bir getirdiği bir ahlak tabanlı bir öğretiden kaynaklanır. Öte yandan suçluların başına ödül koymuş olması, bizim böyle bir yola hiç başvuramamız da gerçektir.
Onlar yine insaflı davranmışlar ! Garipoğlu cinayetini hatırlatırım . Adam zevk için hunharca gencecik bir insanı parçaladı yada parçaladılar . Kendini kızın sevenlerinin yerine koy ve bir daha düşün bu çocuk gibi sadece gözleri olmasaydı da hayattta olsaydı demezmiydin . Yani dünyanın heryerinde oluyor bunlar.Allah hiçbir şekilde sabi sübyanların acısını yaşatmasın inşallah . Zira laneti çok şiddetli olacaktır O"nun .
Peki o zaman çin işkencesi ne ola ki? ''Çin tarihi boyunca hiç barbarlık yapmamışmış! Kimi kandırıyosunuz şu anda bile devlet eliyle sistematik şekilde sokaklarda insanlar çivili sopalarla dövülerek öldürülüyor çin kontrolündeki topraklarda. Sayın ''azizeus''!
bu çinlilere söyleyecek söz hakaret bulamıyorum nasıl aşağılık bir mahluktur bunlar
aşırı nüfus ..
çinin barbarlığı taaa 2000 sene öncesine dayanıyor torun torbalarıda aynı geni taşıyor.. kimse kimsenin umurunda değil yamyamlık da var bunlarda..
yuh artık bu adamlar esadı da geçmişler
allah belalarını versin çinliler harbiden pislik ya gerçkten bildiklerinizi duyduklarınızı unutun arkadaşlar BAYANKUPON diye bir site buldum kadınlar 4 günde dokuzyüzkırkyedi milyar tutturmuş hemene bu kadınalrı bulup zengin olun BAYANKUPON diye aratıp bulun ilk site girin görün bedava hemde maçlar
Türkiye bu konuda çok güzel bi noktada. insan başına gelmeden bilmiyor tabi. artık organ mafyası gibi bir şeyin ülkemizde olması neredeyse imkansız. çünkü kadavra ve 2. derecen akrabalar hariç kimse organ veremiyor. kadavra nakillerindede öncelik hastanın durumunun ağırlığı ve organla uyumu.Artık haberlerdede böyle şeylere raslamıyoruz eskisi gibi farkındaysanız.
@bal_ozlem lakin elin gavuru gelip çocukları çalıyorlar. sırf türkiyede her yıl 10bin üzerinde çocuk kayboluyor. nerdedir ne haldedir akıbetleri belli değil. belki sakat bırakılarak dilendiriliyor belkide organları alındıktan sonra ölüme terkediliyor. bu yüzden ülkemiz için bu konuda temiz ve güzel dememiz için henüz erken..
bu nasıl bir insanlık allahım
Ülkemizde de bu tür insanlık dışı suçlar işlenmiyor mu? Hepimizin kanını donduran lanetlediğimiz öfkeden kendimizi kaybettiğimiz durumlarda devletten sadece bunu yapan kişilerle ilgili idam cezasının yeni anayasaya dahil edilmesi. İbret olması için şimdiden bunun toplum önünde yapılması kararı alınmalı. Yazıklar olsun insanlıktan nasibini alamamışlara. Lanet olsun, ...
Diğer Haberler