KADIN

7-13 Aralık 2015 haftalık burç yorumları

7-13 Aralık 2015 haftalık burç yorumları

İşte haftalık burç yorumlarınız!

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniay, hevesli, coşkulu ve iyimser bir şekilde hayata katılmanın işaretçisi. İlişkiler, seyahatler, yeni tanışmalar, deneyimlere açık olmak anlamına gelir. Ancak Mars-Terazi burcunda ilerliyor ve Uranüs ile yapacağı karşıtlık, başkalarının etkisi altında kalmamıza ve arzu ettiğimiz yenilikleri gerçekleştirmemize engel olabilir. Bir de Yeniayın oluştuğu günkü Venüs-Neptün görünümü, bizi bağlayan, kopamamamıza yol açan nedenleri işaret ediyor.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihlerinde Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Mesleki konularda disiplinli düşünmemizi sağlayıcı, işlerimize sorumluluklarımıza odaklanmamızda yardımcı, kurallara uygun şekilde görevlerimizi yerine getirme anlamında destekleyici bir süreçtir. Bu dönemde patron konumundaki insanlarla iletişimde bulunurken, saygılı olmamız beklenir. Belli bir mesafeyi korumamız, zamanında işlerimizi yapmamız, bunları yerine ulaştırmamız gerekir. Bu açıdan biraz sizleri sıkıcı bir dönem olabilir. Çok ciddi düşünmek, kendimizin farkında olmak lazımdır.

Para

7-13 Aralık arası: Bu hafta, özellikle iş ortaklarının, mali anlamdaki durumlarını gözden geçirmesinde yarar var. gelişen durumlar bir ortaklığın sona erdirilmesi anlamına gelebilir. Bu durum tabii ki finansal anlamda yeniden bir düzenleme yapmanızı gerektirir. Bunun dışında ben, bu hafta hesapsız hareket edilmemesi taraftarıyım.

Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BOĞA

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konulardaki problemlerin gerçekçi bir şekilde ele alınması gerektiğini işaret ediyor. Atlanmış, üstünde pek durulmamış veya alışagelmiş olan problemleri derinlikli ele almamızda, analiz etmemizde yardımcı olabilir. Hatta neden daha önce bunu halletmedim diye düşünebiliriz. Yay burcundaki Yeniayın Venüs-Neptünle olan bağlantısı, ilişkimizde tutkuların ve bağlılığın işaretçisi.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihlerinde Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Ciddi bilgi edinme ve gerçekçi düşünme sürecidir. Hiçbir işi yarım bırakmaz, mutlaka bir sağlam temel üzerine oturtmayı tercih edersiniz. Dürüstlük, netlik ve sağlamlık sözlerinize yansır. Eğitim, iş hayatında başarılı girişimlerde bulunmak, bağlantılar kurmak, görüşmeler yapmak için uygun bir zamandır. Kazandırıcı olan işlere öncelik tanırsınız.

Para

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yeniay-Yay burcunda oluşacak. İki görünümle ilişkisi bulunmakta. Bize iş hayatımızla ilgili konularda bir değişimi ve bu değişimle birlikte mali yöndeki durumumuzun da gözlem altına alınması gerektiğini işaret ediyor. Başka bir iş veya arayış içinde olabiliriz. Hesap dışı bir durum bir durum nedeniyle önceden düşündüğümüz bir ortaklık gerçekleşmeyebilir. Bu Dolunayın Venüs-Neptünle görünümü ise, durumun bir şekilde halledilme ihtimalini gösteriyor. Demek ki bir sıkıntı var ancak bu sıkıntının size tümüyle zor durumda bırakması gibi bir durum olmayacak. Her bitiş yeni başlangıç deriz ya. Bu da ona benziyor.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihindeki görünüm, ilişkimiz ve ailevi konularda bazı noktaların es geçildiğini, bunların ele alınmasının önemini vurguluyor. Belki yeni bir evlilik düşünüyoruz veya boşanmak istiyoruz. Ancak güzümüzden kaçan bir şeyler varsa, bunlara şimdi bir bakarak durumu daha net kavramış oluruz. Bu da bizi sanki sıkıştırıyor ve elimizi kolumuzu bağlıyor gibi gelebilir. Ancak haftanın geneline baktığımızda çok da olumsuz bir durum yok.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihindeki görünüm, sabırsız ve fazlasıyla iddialı tepkilerde bulunmanıza yol açabilir. Radikal bir karar alarak hayatına şekil vermek isteyebilirisiniz. Fakat unutmayalım ki, şu andaki şartlar akıllıca düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Evet belki değişim kaçınılmazdır ancak bu ılımlı ve kararlı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Henüz bazı şeyleri kafanızda tam olarak oturtamıyorsanız o zaman olanı sürdürmekte fayda vardır.

Para

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihlerinde Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Dışarıdan gelir elde etmek veya desteklenmek konusunda zorlanabiliriz. Yükümüz artar. Hızlı bir şekilde düşünen ve çabucak işleri halletmekten yana bir kişi olmamıza rağmen, belirsizlikler yüzünden beklemede kalabiliriz. Ailemiz, evimiz, güvencemiz, geleceğimizle alakalı konularda ciddi düşünmek zorundayızdır. Sözler vermekten kaçınırız veya kaçınmamız gerekir. Çünkü verdiğimiz sözün arkasında durup duramayacağımızı bilemeyiz.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihindeki Merkür-Oğlak geçişi, bize partnerinizle olan iletişim ve ilişkinizle ilgili konularda belli bir durgunlaşma ve disiplinli şekilde düşünme süreci olarak önem taşıyor. Dağılan zihnimiz veya bizi yoran meselelere şimdi ciddi bir şekilde bakmamız gerekecek. Aslında bir yerde iyi, ancak problemler varsa, eski meseleler yine kafamızın içini kurcalayabilir. Hatta bu partnerimizin konuşmalarında daha fazla etkilidir.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 9 Aralık tarihindeki görünüm, bir yandan özgür olmak, farklı bir şeyler yaşamak, sorumluluklardan, kurallardan, baskılardan uzak durmak istiyor. Onu derle, bunu toparla, şu kişiye anlayış göster, buna sus derken ömür gelip geçiyor. İşte bu tarih, sizin kendinizi, dünyayı, değerlerinizi yeniden ele almanızı sağlıyor. Kafanızın içinde bir şeyleri çözüme ulaştırmak istiyorsunuz. Bunun nedeni, artık yuvanızda, iç dünyanızda huzur bulmak. İşte bütün isteğiniz bu.
11 Aralık tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, iş hayatımızın gündelik temposu içinde dağılmadan işlerimizi yoluna koymak gerektiğini gösteriyor. Duygusal içtenliğe, etrafımızdaki insanların tevazu içinde hareket etmesine fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz. Bu Yeniayın iki görünümle ilişkisi var. Mars-Uranüs karşıtlığı, çalışma hayatımız ve ailevi konularda bizi değişimde bulunmaya çağırıyor. Ancak aceleyle kararlar veremeyiz. İyi düşünmemiz lazım. Venüs-Neptün görünümüyle ilişkisi ise, çalışma hayatının zorlukları yerine istediğimiz gibi huzurla yaşama arzusu veriyor.

Para

7-13 Aralık arası: 9 Aralık tarihindeki görünüm, kazanç anlamında işlerin ve çalışma hayatımızla ilgili konuların önemini gösteriyor. Mutlaka çalışmamız, eğer bir iş sorunumuz varsa, böyle bir dönemden geçiyorsak, bilinçli şekilde iş arayışlarında bulunmak lazım. Hobi anlamında sürdürdüğünüz işleri geliştirebilir veya daha fazla işinize odaklanmalısınız.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


ASLAN

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, aşkta özgür davranmanın, iyimser hareket etmenin ve yenilikleri gönlümüze davet etmenin işaretçisidir. Bu Yeniayın Mars-Uranüs ile olan karşıtlığı problemlerden kaçmak, mücadele etmemek, şöyle bir alıp başımızı gitmekten yana olduğumuzu gösteriyor. Venüs-Neptün ile olan bağlantısı, güzel bir şeyler yaşamaya, hissetmeye ihtiyacımız olduğunu gösteriyor.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihindeki Merkür-Oğlak geçişi, eksiklerinizi tamamlamanız, yavaş ve emin adımlarla ilerlemeyi kabul etmeniz gerekebilir. Ancak şunu belirteyim ki, bu geçiş genel olarak iş hayatınızı veya sizi birebir ilgilendiren konularda odaklanmanızı sağlayıcıdır. Eğer siz, ne istediğinizi biliyor ve bunun üzerine giderek elde etmek istiyorsanız, düşüncelerinizi hedefinizin üzerinde yoğunlaştırdığınızı onu elde etmeniz kolaydır. Bu geçiş mantıklı düşünerek kararlar vermenizde yardımcıdır.

Para

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihindeki görünüm bir yanıyla gönlümüzce harcamaların göstergesi ancak diğer yanıyla parasal konularda hesabı bilmemiz gerektiğini işaret ediyor. Çünkü iyi niyetimiz veya hesabımızı bilmememiz bizi zor durumda bırakabilir.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında aşk evimizde seyrini sürdürecek Merkür, aşk hayatımızla ilgili meselelerde ciddiyetle düşünmeyi sağladığı için öyle kolay kolay hislerimizi açıklamayız. Sağlamlık ve güvenilirlik bizim için kıymetlidir. Ailemiz, alıştığımız insanlar, yuvamız, geleneksel değerlerimiz önemlidir. Hani eskilerin deyimiyle kol kırılır yen içinde kalır diyerek ne dışa sıkıntımızı anlatırız ne de alıştığımız düzenden vazgeçebiliriz.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihinde, evden işini yürüten veya bu yönde çalışanlar için etkili bir dönem. Sözgelimi internet üzerinden paylaşımlarda bulunarak, bilgi ve tecrübemize göre yaptığımız işleri başkalarına ifade edebiliriz. Bu yönde yeni bir karar vermek isteyenlerin öncelikle tüm şartları gözden geçirmeleri lazım. Kazanç getirir mi, yoksa bir müddet sonra başka bir iş arayışında bulunur muyuz? Bir bakmak gerekiyor. Yeniay, 11 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Onun da görünümleri, mali konuları bir hayli vurguladığı için, kazanç getirici işlere yöneleceğiz. Ancak hangi iş olursa olsun, artı ve eksi yönleriyle ele almakta yarar var.

Para

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, parasal mevzularda dikkatli hareket etmek, ani kararlar vermemek, mümkünse ayağınızı yorganınıza göre uzatmak yararlıdır. Özellikle beklenmedik kayıplara karşı tedbirli olmalısınız. Paramıza sahip çıkalım, yaş tahtaya ayak basmayalım.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, farklı bir şeyler yapmak, yenilenmek, tazelenmek, canlanmak, keşfetmek arzumuzun işaretçisi. Özgür olmak isteği öylesine yoğun ki, tekdüze hiçbir şeyi hayatımızda istemeyiz. Yeniayın Mars-Uranüs ile olan bağlantısı, artık bir şeyleri geride bırakarak kendimize yepyeni bir dünya kurmak istediğimizi gösteriyor. Kararlarımı uygulayacak cesaretimiz varsa, durmayacağız. Ancak Venüs-Neptün görünümüyle örtüşen Yeniay, mecburiyetler, paraya olan ihtiyacın ve işimizin bizi bağladığını gösteriyor.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 9 Aralık tarihindeki görünüm, yeni bir adım atmak, yeniliklerde bulunmak hevesinin işaretçisidir. Sizin iş hayatından eğitime ve tüm kültürel etkinliklere kadar bilgilenmenizi araştırmanızı, derinlikli düşünmenizi sağlar. Bazı yeniliklerin ailevi, ev ve çalışma hayatınızla alakası bulunabilir. O zaman öncelikle iyice bir düşününüz, analizde bulununuz. Çünkü eğer bu bir ortaklık, ilişki, evlilik veya bir başka yere yerleşmeyi düşünüyorsanız, öyle çabucak karar vermek yanlış olur.

Para

7-13 Aralık arası: Bu hafta Yay burcunda oluşacak Yeniay, mali yönden başkalarıyla olan her türlü ilişkinin iş ve özel yönden ele alınması gerekiyor. Ayrılmış bir çiftseniz nafaka meseleleri, işten ayrıldıysanız sosyal haklarınız ve bunların gözetilmesi şart.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


AKREP

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Merkür, çevremizdeki insanlarla, iş, eğitim amaçlı konuşmaların veya yaşça büyük kişilerle sohbetlerin ciddiyetin ve disiplinli düşünmenin işaretçisidir. Yeni bir yıla adım atmak üzereyken kafamızın içinde planlamalarda bulunabiliriz. Hedef belirleriz ve birçok meseleyi gözden geçiririz.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: Bu hafta iş hayatımızla ilgili konularda baskı altında kalmak istemeyeceğiz. Bizi, birileriyle mecburen anlaşmaya zorlayan şartlardan hoşlanmayacağız. Merkür-Oğlak burcunda ciddi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Ancak bizim asıl sorunumuz, çalışma ortamındaki huzursuzluk. Para çok önemli ve ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlandığımızda, insanlarla anlaşmakta güçlük çekiyoruz. Hafta boyunca, hedeflerimizi bir daha gözden geçirmemiz gerekecek.

Para

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniayın yöneticisi Jüpiter-Başak burcunda ilerlediği için, bu yıl maddi konularda hesabımızı bilerek hareket etmek gerekiyor. Çünkü bütçemizi aşabilecek harcamalar veya dikkatsizce hesaplamalar bizi zor durumda bırakmamalı. Yeniayın oluştuğu günkü görünümlere baktığımızda, iş hayatımızla ilgili konularda bizi yorabilecek işaretler taşıyor. Hesap dışı durumlar, birilerine uymak mecburiyeti bizi gerginleştirebilir. Venüs-Neptünle olan görünümü ise, yeteneklerimizi değerlendirmede destekçidir. Sevdiğimiz işi yapmaktan yana karar alabiliriz.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


YAY

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde burcunuz üzerinde doğacak Yeniay, hayatı pozitif anlamda ele almanın, yenilikleri arzu etmenin, bir adım atmanın, yeni bir sayfadan açarak kendimiz için hedefler belirlemenin işaretçisidir. Genel anlamıyla iyimserlik vericidir. Mars ve Uranüs karşıtlığıyla örtüşmesi, bireysel davranmaktan ziyade başkalarıyla ortaklaşa hareket ederek hedefimize varma arzumuzu işaret etmektedir. Venüs-Neptün ile olan etkileşimi ise, bazı meselelerin bizi durdurduğunu, alıştığımız yerden kopamadığımızı işaret ediyor.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihindeki görünüm, iş hayatımızla ilgili konularda düşünürken, önemli olan bir düzen çerçevesi içinde duruma bakmaktır. Siz bir yandan aklınıza eseni yapmak isterken, şartlarınız gereği başkalarına uymak, sistem içindeki görevlerinizi bilmek ve yerine getirmek durumundasınız. Plansız hareket edemeyiz. Görmediğimiz, bilmediğimiz yollara sapmamalı, bilinçli şekilde işlerimize odaklanmalıyız.

Para

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Maddi ve manevi anlamda kendinizi garanti altına almak istersiniz. Karşımıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken oldukça işimize yarayabilir. Mali konularda daha ciddi ve ayaklarınızı sağlam yere basacak şekilde düşünebilirsiniz.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak 2016 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, disiplinli ve belli prensipler çerçevesinde düşünmenin işaretçisidir. Sağlamlık, güvenilirlik ve istikrar ilkesi ve sorumluluk bizim dış dünyadaki durumları ele almamızdaki kriterlerimizdir. Saygı görmeyi ve takdir edilmeyi severiz. Bunu duymak bizi hoşnut kılar. Amacımız vardır ve buna ulaşmak adına hırslıyızdır. Ulaşmak istediğimiz yer ne kadar yüksekte olursa olsun, onu istiyorsak, tüm zihnimizle odaklanır, sabırlı ve kararlı bir şekilde planlarımızı uygulamak isteriz.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, bir yandan dışarıda uyumlu olmanız gerekiyor diğer yandan ev içindeki sorumluluklar yoruyor. Bu yüzden de bir hayli gergin tepkilerde bulunmaya müsaitsiniz. Ne yapmak lazım? Sizi yorabilecek, sinirlendirecek durumlara zoraki bir anlayış gösterip kendinizi yormamak. Evdeki işleri de bir başka güne bırakıp halletmek. Yoksa iki arada bir derede kalarak epey yorulursunuz.

Para

7-13 Aralık arası: Bu hafta ben özellikle başkalarına güvenip maddi konularda yatırım veya hayallere kapılmanızdan yana değilim. 11 Aralık tarihindeki Yeniay, iş ve ev anlamındaki harcamaların ve durumun dalgalı olabileceğini, kredi çekimi, bankalarla alakalı konuların dikkatle gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


KOVA

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 9 Aralık tarihindeki görünüm, özgürce ve içimizden geldiği gibi ilişki kurmak arzumuzu, yenilikleri, değişiklikleri hayatımıza dahil etme isteğimizi işaret ediyor. Hiç kimsenin üstümüzdeki bir baskısı olmadan yürümekten yanayız. Bu olumlu görünüm, bize bu anlamda heyecan katıyor. Sosyal yaşamımızı canlandıran, Güneş-Uranüs olumlu etkisi Yeniayın oluşacağı bu haftanın sürpriz enerjisi olarak keyif verici gözüküyor.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, İnsanların bizden farklı olan düşüncelerine, eylemlerine, tavırlarına tolerans göstermek zorunda kalabiliriz. Bu bizim gibi özgür bir ruh için sıkıntı vericidir. Bazen de dayanılmaz olur. Biz daha yenilikçi, bireysel ve kendimize göre hareket etmeyi düşünürken, gösterdiğimiz zoraki nezaket canımızı sıkar. Bu da tansiyon yükselticidir.

Para

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniayın, hızlı gelişmeleri işaret ettiğini görüyoruz. Parayla olan alakası da bir hayli etkileyicidir. Girişimlerimizin çok dikkatle takibi gerekiyor. Bir iş üzerinde düşünürken bunun hesabını çok iyi yapmamız lazım. Ayrıca bir proje, bir yenilik düşünüyorsak bunun da mail açıdan ne gibi getirisi olur buna iyi bakmak lazım.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


BALIK

Aşk ve İlişkiler

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında Merkür-Oğlak burcunda seyrini sürdürecek. Bizim de ciddiyetle ilişkilerimizi, dostluklarımızı, projelerimizi, planlarımızı gözden geçirmemiz mümkün olacak. Etrafımızdaki insanlarla öyle pek eğlenceli sohbetlerimiz olmayabilir. Hatta çoğu zaman konuşmalarımız yaşımızdan büyük bir kişi izlenimi yaratabilir. Olgun görüş yapısında olan kişilerle konuşmak bize güven verir. Gerçekçiyizdir ve derinlemesine düşünürüz. Bu geçiş, duyarlı Balıklar için kararlılık anlamına gelir ki, gayet olumludur.

İş ve Kariyer

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yeniay-Yay burcunda gerçekleşecek. Kariyer hayatımızla ilgili alanda oluşacağı için, sizler eğitim, bilgilenme ve doğru iş tercihlerinde bulunma yönünde bilinçli düşünmek gerekiyor. Maddi açıdan da getirisine bakmalıyız. Yeniayın iki görünümle bağlantısı var. Mars-Uranüs karşıtlığı tutarsız insanlarla finansal ortaklıklar kurmamak gerektiğini işaret ediyor. Kiminle ne iş yapılır, kiminle nasıl bir ilişki yaşanır bunun ölçüsünü ve ayarını yapma vaktidir. Venüs-Neptünle olumlu görünümü, idealleriniz doğrultusunda ve yaratıcı tarzda çalışmaların yararlı olacağını göstermektedir.

Para

7-13 Aralık arası: Ben sizlerin iş anlamında bu hafta daha dikkatli ve geleceğe yönelik düşünmenizden yanayım. Özellikle şu borç-alacak meselelerinin veya iş ortaklıklarının mutlaka mali açıdan iyice hesaplanması gerektiğini söyleyeyim. Merkür-Oğlak burcunda seyrine başladığı için zaten akıllıca düşüneceğiz. Bir de dediğim gibi artı ve eksi yönleriyle kazanç anlamında özenli davranırsak iyi olacak.

[Aralık 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!](astroloji/astroloji-gundemi/27147-2015-aralik-aylik-burc-yorumlari.html)

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön