KADIN

9-15 Kasım 2015 haftalık burç yorumları

9-15 Kasım 2015 haftalık burç yorumları

İşte haftalık burç yorumlarınız!

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkisi olan fakat bir takım sorunlar yaşayan çiftlerin dayanışma içinde olmaları gerekiyor. Bir elin nesi, iki elin sesi var sözüne uygun şekilde hareket ederseniz bu süreçten güçlenmiş bir şekilde çıkarsınız. İlişkisi henüz başlamış çiftler açısından duruma bakarsak, bu dönemde birbirinizin hedeflerini, farklılıklarını, ilişkiye bakış açınızı çok iyi tahlil ediniz.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, hem sıkı çalışma hem de yeteneklerinizi geliştirme yönünde gayet olumludur. Orijinal fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz, başarılı çalışmalarda bulunacağınız bir zamandır. Size ruhsal anlamda güç verir. Başkalarıyla ortaklaşa dirsek temasında bulunmanız kolaylaşır.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, başkalarıyla ortaklaşa bölüşülecek paralar, sözgelimi miras hisseli paralar, eş veya iş ortağınızla alakalı konular yönünde yeni bir girişimin, kararın veya gelişimin işaretçisidir. Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüşecek olması, başkalarından beklediğiniz desteğin işaretçisidir. Bir seyahat, görüşme veya gelişme bu anlamda kolaylaştırıcı olabilir. Sadece kendi çıkarlarınız adına değil, ortaklığın gelişimi yönünde titizlikle hareket edebilirseniz umduğunuz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BOĞA

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta hedef birliği yapmak, amaç belirlemek ve bu amaç doğrultusunda ilişkiyi ele almak anlamına gelir. Eğer arzunuz birlikte bu aşkı geliştirmek ve büyütmekse işte size kadersel bir gelişim fırsatı. Aşk gelir geçer bir duygu olarak yorumlanır. Fakat böyle bir oluşumda ciddiyete dönüşmesi, uzun vadeli olması mümkündür. Haftanın genelindeki enerjiler de bunu destekleyici ve gayet olumlu gözükmektedir.

11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, evlilik-uzun süreli ilişkilerde yeni başlangıçların işaretçisi olup, partnerimizi veya yalnızsak karşımızdaki kişiyi derinlikli bir şekilde gözden geçirmenin de işaretçisidir. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüşmesini sizler açısından gayet faydalı buluyorum. Yeni bir ilişkiye adım atılabilir, devam eden ilişkide gelişmeler olumlu yönde devam eder, problemli ilişkilerde ise iyileşmeler görülür. Beraberlikler işlerlik kazanır, verimli hale gelmesi adına her iki taraf da üstüne düşeni yapar.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönem, çalışma hayatınız başta olmak üzere, fiziksel ve bedensel sağlığımız, iç huzurumuz ve de ilişki, iş ortaklıkları konularında da etkili olacaktır. Başkalarına uymak zorunda kalındığı ve ortam şartlarına göre hareket edildiği, bu yüzden de stresin bir hayli yaşanabileceği bu dönemde sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Estetik ameliyatlar, kilo sorunları için yapılan diyetler, ilişki veya iş nedeniyle yaşanması muhtemel psikolojik sıkıntılarınız için tedavi olmayı, ona göre bir iş planlamasında bulunmayı, şartları göz önüne almadan hiçbir işe okey vermemeyi biliniz.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 13 Kasım tarihindeki görünüm, işlerimizi iyi organize etmemiz ve maddi konularda belli bir düzen içinde hareket etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Yapılan işlerin getirileri belli bir miktar olabilir. Partner veya iş ortaklarınızla aranızı güçlü tutmaya çalışırsınız. Bunun nedeni parasal açıdan çıkarlarınızı korumak isteğinizdir.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Aşk yaşamınızda genel olarak bu dönem çok fazla baskın olmaya çalışmadan, ancak bir ilişki hakkında ciddi kararlar vermek yerine ortama, şartlara göre hayatın keyfini çıkarmak taraflısı olacağınız zamandır. Flört etmek, bazen aynı anda iki ayrı ilişkiyi sürdürmek, kendinizi fazla yormadan, sorunlarla yüzleşmeden her şeyi oluruna bırakmak hali, sürecin etkileri arasında yer alır. Ancak haftanın şöyle geneline baktığımızda ilişki anlamında 13 Kasım tarihindeki görünümü olumlu buluyorum.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, çalışma hayatınız, sağlığınız, günlük hayattaki uğraşılarınız, projeleriniz, işteki verimliliğiniz hususlarında önem taşıyor. Bu Yeniayın yöneten güç Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, özellikle sanatsal çalışmalarda aktif olarak yer almanızı, insanlarla iyi ilişkileriniz, popülerliğinizle başarılı işler çıkarmanızı destekliyor. Yeniayın oluştuğu günkü Güneş-Jüpiter görünümü, bilgi düzeyin, entelektüel yönleriniz, başkalarını etkileme gücünüz başarılı işler için start vermenizi sağlayabilir. Ev ve ofis çalışmaları, sağlıkla alakalı konular, mistik faaliyetler, araştırmacılık gibi alanlarda yenilik anlamında olumlu gözükmektedir.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmeler, başkalarıyla ortaklaşa işlerden gelir elde edebilirsiniz. Sizi güçlendiren ve maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler 12 Kasım tarihiyle etkili olmaya başlar.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmeler, başkalarıyla ortaklaşa işlerden gelir elde edebilirsiniz. Sizi güçlendiren ve maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler 12 Kasım tarihiyle etkili olmaya başlar.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, iş ve iş ortamınızla alakalı konularda çevrenizden yarar görmeniz yönünde olumludur. İsteklerinizi elde edebilme yönünde ve gelişim anlamında şansınız yüksek olur. Kadersel tesadüfler özellikle ilişkilerde bir hayli etkilidir. Size ilerlediğiniz yolda yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.
13 Kasım tarihinde, ofis ve evden işlerinizi yaparak veya hobi anlamındaki çalışmalarınıza ağırlık vererek bunlardan para kazabilirsiniz. El emeği göz nuru olan ve bir hayli yetenekli olduğunuz bu ürünler başkalarının da dikkatini çekecek güzelliktedir.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: Maddi konularda 9, 11, 13 Kasım tarihlerindeki görünümler, maddi yönden gelir getirici ve ferahlatıcı duruyor. Kazanç evinizin yöneticisi olan Güneşin bu haftaki görünümleri ve Akrep burcunda oluşacak Yeniay sizler açısından yeteneklerinizi değerlendirme ve girişimlerin olumlu yönde gelişimini sağlayıcı gözüküyor. Bunların da paraya dönüşmesi gayet kolaylaşıyor. Karşınıza çıkan fırsatlar tatmin edici gözüküyor.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


ASLAN

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 13 Kasım tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda hem uyumlu hem paylaşıma açık ve hem de ortaklaşa sevgi alışverişinin işaretçisidir. Beraberliği sorumluluk çerçevesinde ele alırsınız. Bu güçlenmek anlamına gelir. Hayatı ele alış biçiminiz gelişim ve büyümek yönünde olduğu için, aşk kuvvetlenir ve kişiler arasındaki bağ daha sağlam şekilde kurulur. Aile içi ilişkilerde de aynı bakış açısı gözetilir. İyi ve kötü günde, hem maddi ve hem de manevi anlamda diyerek söz vermiş çiftler açısından bu haftaki enerjileri gayet olumlu buluyorum. Ancak çıkar ilişkisine dayalı olan birliktelikler tekrar gözden geçirilmelidir.
11 Kasım tarihinde Akrep burcunda Yeniay doğacak. Sizler açısından ailevi ilişkilerin ve maddi konuların bir hayli önemli olduğu haftaya adım atmıştınız. İşte bu Yeniay, bu meselelerin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesi ve ortaklaşa bir şekilde karar verilmesi yönünde önem taşıyor. Sizi biraz derinlemesine düşündürse de, Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüştüğü için hesabınıza uygun şekilde işlerinizi düzenlemenizde yardımcı olacaktır.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, işlerinizi düzenleme, bazı meseleler üzerinde derinlikli düşünme yönünde önemlidir. Zihniniz genelde gücünüzü kanıtlama, başarılı olma yönündeki işlere daha fazla dönük çalışır. Merak ettiğiniz konularda araştırma, yeteneklerinizi değerlendirme yolunda kararlar alırsınız.
12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Çevrenizle, ailenizle, yeni tanışacağınız insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel anlamda bağlantılar kurmak, sanatsal konulara eğilmek, uyumlu, nazik ve içten davranmak, uzlaşıdan yana olmak, küslükleri ortadan kaldırmak isteyeceğiz.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: Bu haftaki görünümler ailenizle ilgili maddi bölüşümlerin ve kazanç yönünden tatmin edici gelişmeleri işaret etmektedir. 10 Kasım tarihinde Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişim yolunuzun bütçenizle alakalı konularda yapılacak düzenlemelerle yerine oturacağını işaret ediyor.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 10 ve 11 Kasım tarihindeki iki görünüm, yeni bir tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, aşkta derinlikli düşünmek, ciddi bir şekilde duruma bakmakta yararlıdır. Düşüncelerinizi partnerinizle paylaşırsınız. Hislerinizi, tutkunuzu ve derinlemesine tahlil edersiniz. Devam eden ilişkide her bir detayın önemi vardır. Eğer siz birbirinize gerçekten bağlı bir çiftseniz ilerisi adına konuşursunuz. Eğer sorunlar varsa, birlikte ele alınarak çözümlenir.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, çevrenizle alakalı konuları, eğitim, yolculuklar, araştırmalar, bilgilenme yönündeki işlerinizi de kapsamaktadır. Girişimlerde bulunmak, derinlemesine analiz ederek kararlarınızı vermeniz mümkündür. Bu hafta maddi konularda da etkili olan Mars-Terazi geçişi, bu Yeniayın yöneticisi olduğu için, kazanç elde etmek amaçlı işlerinize öncelik verebilirsiniz. Yeniay, Güneş-Jüpiter olumlu görünümüyle örtüştüğü için, yeni bir yere taşınmak, kardeşlerinizle alakalı işlerle ilgilenmek, ortaklaşa bazı işlerin üstesinden gelebilmek yönünde etkili olacaktır. Bu Yeniayı olumlu bulmaktayım.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bir yanıyla maddi anlamda desteklenme arzumuzun işaretçisi olan bu dönem, diğer taraftan kendi bildiğimiz gibi hareket etme isteğimizi de işaret etmektedir. Bazen tutumlu davranırız çoğu zaman orta karar düşünürüz kimi zaman da her şey yolundaymış gibi bol keseden harcarız. Bize mali açıdan yardımcı olan insanlara ölçülü ve nazik davranmaya çalışırız, ancak bize akıl verdiler mi tepkimizi koyarız. Borçlarımızın ödenmesi, finansal ortaklıkların düzenlenmesi, çevresel ilişkilerden yararlanarak para kazanılması gibi konular da, bu dönemde bir hayli etkili olur.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Eğer sorunlarımız varsa, bunları mutlaka gözden geçirmeli ve bizi engellemesine, yormasına izin vermemeliyiz. Aklı başında oturup bir düşünmek gerekiyor. Bizim yanlışlarımız var mı, onun eksikleri nedir? Bekar Terazilerin karşına yeni biri çıktığında, yine hemen karar vermemek, ilişkiye belli bir zaman tanımak gerekir.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki görünüm, aslında tüm haftanın genelindeki para konularını da vurguluyor. Hem ilişkiniz hem de kazanç anlamında işlerinizi şu sıralarda istediğiniz gibi halletmekte zorlanıyorsunuz. Ancak 12 Kasım tarihinde Mars burcunuzda ilerleyecek ve ayrıca olumlu görünüm yapacak. Demek oluyor ki, birkaç gün içinde cesaretiniz yükselmeye başlayacak ve işleri yoluna koymak mümkün olacak. 13 Kasım tarihi hem dış dünya ile olan irtibatınız hem ciddi anlamda girişimlerde bulunma, bilgilenme, çevrenizle olumlu yönde ilişkilerinizi düzenlemede destekçinizdir.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, kazanç anlamında güven içinde yaşamak arzumuzu birebir vurgulayıcıdır. Garantiyi önemsediğimiz için, her şeyi parayla eşitleriz. Güçlü olmak isteriz. Bu gücü de finansal anlamda gelir getirici ilişkiler, ortaklıklar yoluyla gerçekleştirmek isteriz. Akrepteki Yeniay zamanları insanın ister istemez endişeli olması ve bu endişeleri gidermek amaçlı para elde etme hırsıyla örtüşür. Yeniayın Güneş-Jüpiter görünümüyle örtüşmesi de bunun göstergesidir. Ancak, kimlerle temas etmemiz gerektiğini de bilelim. Bilinçli şekilde durumumuzu ele alalım. Ne fazla kuruntu edelim ne de rahat davranalım.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


AKREP

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 10 ve 11 Kasım tarihindeki görünümler, kendi düşüncelerinize, bakış açınıza uygun şekilde ilişkinizi yönlendirmenizde destekleyicidir. Merkür ve Güneş burcunuzda ilerlediği için, hem çevrenizle hem de aşk hayatınızla ilgili konularda yönlendiren taraf sizsiniz. Aşkta ciddiyet kadar tutkular da bir hayli önemli. Enerjiler gösteriyor ki, bu tarihlerde devam eden ilişkinizde iletişim gayet olumlu seyirde gelişecek.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde burcunuzda doğacak Yeniay, kişisel girişim, kendinizi dış dünyada güçlü, çekici ve başarılı şekilde göstermeniz, kariyer hayatınızla ilgili kararlar yönünde olumlu gözükmektedir. Her ne kadar bu yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda etkisiz pozisyonda olsa da, bu Yeniayın görünümleri ve Merkürün burcunuzdaki seyri sosyal ilişkilerde, hedeflerinizi gerçekleştirme, girişimler anlamında size destek veriyor.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: Maddi konularda zevklerimiz, istediğimiz güzellikler, satın alma, elde etme, fantezilerimiz bir hayli güçlü. Bu da doğal olarak, harcamalara dikkat etmemeye neden olabilir. Bedensel ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak değişikliklerde bulunabilirsiniz. Bunları da kimse pek duysun istemezsiniz. Estetikle ilgili minik operasyonlar, düzeltmelerde bulunursunuz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YAY

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkiler, aşk hayatınızla ilgili konularda ortaklaşa hareket edebilmenizi sağlayan görünümler, size yeni arkadaşlıklar kazandırabilir. Genelde karşınızdaki kişinin tavrı, size olan yaklaşımı önemlidir. Popüler yönleriniz, gerektiğinde nazik davranışlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 12 Kasım tarihinde başlayacak Mars-Terazi geçişi, işbirliğinde bulunma yönünde faydalıdır. Ancak bu bizim hedefimizden vazgeçmemiz, başkalarına uymamız anlamına gelmiyor. Enerjinizi doğru biçimde yönlendirmek için, sizin nasıl bir yol izlemek istediğinize bağlıdır. Gruplarla olan ilişki, organize faaliyetler, ekip çalışmaları yönünde gayet olumlu bir enerjidir. 13 Kasım tarihindeki görünüm, dostlarınızdan, iş anlamında güçlü pozisyonda bulunan kişilerden göreceğiniz desteklerin işaretçisidir.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, bedensel ve ruhsal anlamda kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz için öncelikle endişelerinizden kurtulmanız gerektiğini hatırlatan bir etki. Bu parayla alakalı konularda da geçerli. Eğer dış dünyada başarılı olmak istiyorsanız öncelikle iç dünyanızda rahatlamaya ihtiyacınız var. Hayat bizi çoğu zaman, birileri veya bir şeyler nedenli yoruyor. Ne olacağım, hayatım ne yöne gidiyor sorularını soruyoruz kendimize. Fakat bu soruların cevabı yine bizde gizli. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter ile görünümü de, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok sözünü hatırlatıyor. Sürekli endişeli olmak kadar, her şeyi es geçmek de yanlış. 12 Aralık tarihinde Mars-Terazi burcunda ilerlediğinde, sosyal ilişkileriniz canlanacak. Yeniayın yöneticisi olan Mars, bu geçişle sizlere desteğini sunacak.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 10, 11, 13 Kasım tarihindeki görünümler, gerek sosyal ilişkilerimiz ve gerekse özel yakınlaşmalarda kendimizi daha iyi tanımamızda rehberlik eder. Daha derinlikli düşünürüz ve karşımızdaki kişiyi çözmeye çalışırız. Bizi kandırmak pek kolay değildir. Sağlam olmayan, güvenilir olmayan kişileri hemen anlarız, algılarız. Bu görünümler olumlu yönde gelişecek arkadaşlıkların, bizi tatmin eden ilişkilerin göstergesidir.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Yeniay-Akrep burcunda oluşacak. Hedeflerinizi gerçekleştirmek yönünde başkalarıyla olan bağlantılarınızı önemsemek gerekiyor. Görünen o ki, bu Yeniay, hem iş hayatında kararlılık göstermemiz hem de hangi yönde adım atacağımızı sorgulamamızı sağlayacak. Bu sorgular, olumsuz yönde değil. Daha iyi bir yol izlemeniz yönünde uyarıcılardır. Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlerken iki farklı yol izlemek mümkündür. Ancak Merkür-Jüpiter olumlu görünümü destekleyicidir ve sizin derinlikli düşünmenizde, pratik şekilde işlerinizi yoluna koymanızda yardımcı olacaktır.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihindeki görünüm, faydalı ortaklıkların mali yönden destekleyici olduğunu gösteriyor. 13 Kasım tarihi de yine aynı şekilde olumludur. Finansal açıdan rahat bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


KOVA

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde Popülerlik gücünüz yükselecektir. Toplumsal aktivitelerde birçok insanla tanışabilir, ortak amaçlar için hedefler belirleyebilirsiniz. Burada önemli olan, kişisel çıkışlarda bulunmak yerine, herkesin yararına olacak şekilde hareket etmektir. Bu güç birliği size çok kazanç getirebilir. Adil davranmalı, ancak sizi kimsenin kullanmasına da izin vermemelisiniz. Tartışmacı olmanıza neden olan durumlarda nezaketle bunu bertaraf edebilmelisiniz. Böylece hedefinize varırken çok zorlanmazsınız. Bu süreçte bir başka şehir veya ülke ile bağlantısı olan kişilerle tanışabilirsiniz. Venüs de, Terazi burcunda ilerlediği için, bu özel bir ilişkiye dönüşebilir.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, iş konularında derinlikli analiz, işbirliğinizi yeniden ele almak, geçmişle bugünü karşılaştırmak yönünde önemlidir. Yeniayın yönetici gücü Mars-Terazi burcunda ilerlediği için artı ve eksileriyle meseleleri ele almak doğru olacaktır. Tabii ki bu tarihte bir iş tercihinde bulunacaksanız böyle yapmanız en doğrusudur. Bu Yeniayın Merkür-Jüpiter ile olan görünümü, mali konular üzerinde hesabı bilmenin önemini gösteriyor. Demek oluyor ki, hem işlerimize odaklanacağız hem de başkalarıyla alakalı mali konuları da gözden geçireceğiz. Muhasebeyle ilgili defterlerimizi, borç veya ödemelerimizi, miras, hukuk, bankalarla alakalı konuları ele almakta yarar var.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: İş ve Kariyer bölümünde bu hafta belirttiğim gibi, muhasebeyle ilgili defterlerimizi, borç veya ödemelerimizi, miras, hukuk, bankalarla alakalı konuları ele almakta yarar var.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BALIK

Aşk ve İlişkiler

9-15 Kasım arası: 10 Kasım tarihindeki Mars-Kuzey düğüm kavuşumu ciddi ilişkilerde ortak hedef birliği yapılmasını sağlar. Bu beraberliğin evliliğe dönüşmesi anlamına gelir ki, çok kıymetlidir. Venüs-Kuzey düğümü de geçtiğimiz hafta bu alanda gerçekleşmişti. Şimdi Mars ile maddi açıdan ve ortak uyum birliği, paylaşım açısından duruma bakacağız. Eğer ilişki, bu anlamda kuvvetli ise, bunu ciddi aşamaya getirebiliriz demektir. 11 ve 13 Kasım tarihleri bu yönde gayet olumlu durmaktadır.

İş ve Kariyer

9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Yeniay-Akrep burcunda oluşacak. İş, eğitim, girişim, uzak yerlerle alakalı konular üzerinde derinlikli bir tahlilde bulunacağız. Ayrıca mali anlamdaki ortaklıklarımızı, finansal konuları da gözden geçireceğiz. Akrep Yeniay zamanlarında genel olarak bir sorgulamada bulunuruz. Bu, hem insanlarla olan ilişkilerimizi güçlü tutarak amacımıza ulaşmak hem de iyice odaklanarak taktik geliştirmek yönünde faydalıdır. Bu Yeniayın Güneş-Jüpiter ile olumlu görünümleri, fikirlerimizi başkalarına kabul ettirmekte, ortaklaşa projeler anlamında faydalı olabilir. Ayrıca evlilik, iş ortaklığı gibi konular üzerinde de olumlu tesirleri vardır. Sadece parasal yönden hesabınızı lütfen iyi biliniz.

Finansal Durum

9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Maddi yöndeki tüm ortaklıklar, finansal ve kişisel anlamdaki gelişim anlamında önemlidir. Mars, isteklerimizi elde etmemizi sağlayan fiziksel gücümüzdür. Terazi ise, başkalarıyla ortaklık, ilişki, uyum ve denge demektir. İkisi yan yana gelince, kişi isteklerini elde etmek için başkasıyla ortaklık kurabilir veya bu ortaklık nedeniyle zarar görebilir. Demek oluyor ki, önce kimlerle işbirliği yaptığımızı, parasal bağlantımız olduğunu, özel paylaşım anlamındaki ilişkimizi akıllıca ele almak zorundayız. Yarar-zarar hesabımızı ortaya koymalı, sorunların üstünü kapatmadan çözümlemeliyiz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön