HABER

ABD'de gökyüzünde gizemli ışıklar görüldü! San Diego'daki UFO iddiası sosyal medyada gündem oldu

ABD'nin San Diego bölgesinde gökyüzünde aniden beliren gizemli ışıklar gündeme oturdu. Çok sayıda kişi tarafından görülen ışıklar UFO iddialarına yol açtı. Pasifik Okyanusu üzerinde beliren cisimlerin ne olduğuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, ABD basınında da haber oldu.

ABD'de San Diego bölgesinde, önceki gece gökyüzünde görülen gizemli ışıklar heyecan yarattı. Çok sayıda kişi cep telefonlarıyla o anları kaydetti. Mission Plajı ve şehrin Paradise Hills bölgesinde yaşayanlar, okyanusun üzerinde aniden beliren ışıklar fark ettiklerini söyledi.

san diego ufo

GİZEMLİ IŞIKLARIN GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Gökyüzünde hareket eden tanımlanamayan cisimlerin videoları Twitter'da da paylaşıldı. Işıkların işaret fişeği olduğu yorumları da yapılırken, görüntüler sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.
FWUXCELUAAAaKTG
Bir Twitter kullanıcısı, okyanusun üzerinde uçan beş adede kadar ışık topu gördüklerini söyledi. Işıkların yaklaşık bir saat boyunca parlamaya devam ettiğini iddia edildi.

FWUGG87UYAAFo3U

AMERİKAN BASININDA GÜNDEM OLDU

Mission Hills sakini Gabe Gunlock, ışıkların bir videosunu Twitter'da paylaştı. ABC News'e konuşan Gunlock, kıyıdan uzakta garip, parlak ışıklar fark ettiğini ve çekim yaptığını söyledi.

FWWDdLiVUAACL4z

"OKYANUSUN ÜZERİNDE..."

Gunlock, "Okyanusun üzerinde birden fazla yüzen ışık vardı. Çok sakin, çok parlaklardı. Turuncu, kırmızımsı ışıklardı" dedi.

FWUNMPfVUAEYAXT

Bölgede yayın yapan haber kanalı ABC7'ye göre, o sırada gökyüzünde askeri veya ticari uçakların olmadığı bildirildi.

FWWfQCXUYAE5una
Konuyla ilgili henüz bir resmi açıklama ise yapılmadı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler