Acun Ilıcalı'dan Ayça Çağla Altunkaya paylaşımı! Doğum gününü Survivor adasında kutladılar

TV8 ve Acun Medya'nın patronu Acun llıcalı doğum gününü Dominik'te kutladı. Acun Ilıcalı, sevgilisi olduğu iddia edilen Ayça Çağla Altunkaya ile doğum günü pastası kesti. Acun, Instagram hesabından o anları paylaştı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, doğum gününü Dominik'te kutladı. Survivor'da yeni oyunun çekimlerinin yapıldığı alana arabayla giren Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, doğum günü pastasıyla Acun'a büyük sürpriz yaptı.

Acun Ilıcalı, Survivor'daki doğum günü kutlamasının videosunu ve aşk yaşadığı iddia edilen Ayça Çağla Altunkaya ile çekilen fotoğrafı Instagram'dan paylaştı.

acun-dogum-gunu

Ilıcalı paylaşımında "Hayatımın en uzun doğum günüydü. 3 kıtada kutladım. Kutlayan herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız" notunu yazdı.

Çağla Altunkaya, virüs salgını nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde mahsur kalmıştı. Kış aylarında yine yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı programda görüntülenen Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile olan paylaşımları gündem olmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
zengin olmak böyle birşey işte 3 kıtada kutla kutla bitmez, ben de masraf olmasın diye doğum günü kutlamayı sevmem derim :(
bizim gibi garibanında doğum gününü borçlu olduğu bankadan başkası kutlamaz o da otomatik mesaj
Acun en tiksindiğim insan bu hayatta Trump bile Acun kadar itici gelmiyor bana .
Paranın gücünü çok iyi kullanan bir adam acun taktir ediyorum:))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler