Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Akran zorbalığı saniye saniye kaydedildi! Yarı çıplak soyup çöp kovasına oturttular... Ağızlarında çalkalayıp çalkalayıp üzerine tükürdüler

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Miami bölgesindeki bir üniversitede cep telefonuyla kaydedilen görüntüler akran zorbalığını saniye saniye gözler önüne serdi. Görüntülerde 3 öğrencinin yarı çıplak soyarak çöp kovasın oturttuğu bir öğrencinin üzerine tükürdüğü anlar yer aldı. O anlar ülkede tepkilere neden oldu.

  MYNET-DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Miami bölgesindeki bir üniversite kaydedilen görüntüler sosyal medyada tepkilere neden oldu.

  2

  Bir öğrencinin üzeri çıplak bir şekilde çöp kovasının içine oturtulduğu ve çevresindeki 3 kişinin üzerine tükürdüğü görüldü.

  1

  Videoyu çeken kişinin 'Bu çok çirkin' diyerek kaydettiği görüntülerde ellerindeki bidonlardan süte benzer bir sıvı içen kişilerin ağızlarında içeceği çalkaladıktan sonra öğrencinin üzerine tükürdüğü fark edildi.

  3

  Görüntülerin ardından açıklamada bulunan üniversite yetkilileri olaya dair araştırma yaptıklarını söyledi. Olay ülkede tepkilere neden oldu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler