SPOR

Alex de Souza, Türkiye'ye geliyor

Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex De Souza, 3 Kasım Cuma akşamı yayınlanan Beyaz Show'da video mesajla sürpriz yaptı.

Jessica May'in sürpriziyle Türkiye'de çok sevilen eski Fenerbahçeli futbolcu Alex De Souza, Beyaz Show'a iyi dileklerini bir video mesaj ile gönderdi.

İnternet üzerinden Alex'e ulaşmaya çalışan ve başarılı olan Jessica, Beyaz'a çok güzel bir sürpriz yaptı! Ayrıca Jessica, Alex'in yakın zamanda Türkiye'ye ziyarete geleceğinin bilgisini de herkesle paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
çok merak etmiştim bende .gözüm yollarda kalmıştı
futbolun ord'u prof dr alex de souza
Böyle avunuyorlar işde eziksporlularr
Adam'ın dibi dibi
Gelecekte Alex FB'ye getirilecek..Şu an FB Kötü gitmiyor taraftara sunulacak abcd planları mevcut hiç bir şey kalmayınca bu çareye baş vurulacak.Lucescuyu getirelim de bizi kurtarsın zihniyeti.Kurtardı mı ? bari.Kurtaramazsa bizden değil ondan bilirler..Siyaset politika gibi düşün sorunu zamana yayma kafası..
@recw çok doğru kardeşim fb kocaman takım ama kocamanla olmuyor....
gel kaptan gel özletdin kendini
recw sen sanırm yöneticisin unvanın ne ıorda :)) bunlar tam okuz yaa
Futbolcu degil Greec fenerbahceli Tam bir hedef adami
FB ye teknik direktör olacaktır olmalıda enazından hiç bir futbolcunun karşı çıkamayacağı ve arkasında büyük bir taraftar desteği olan birisi ha futbolcuyken sevmezdim o ayrı GS ye gol atardı fitil olurum gelsin gelsin enazından FB yi toparlar çok kötü durumda bu durumu ligide etkiliyor
OOO Acun kaçırma bu fırsatı.....Kaçırmaz kesin
Diğer Haberler