MAGAZİN

Alişan'dan Berna Laçin'e aşı tepkisi! 'Ne zaman gazeteci oldun?'

Ünlü oyuncu Berna Laçin, koronavirüs aşısı olduğunu açıkladı. 50 yaşındaki Laçin'in aşı olması sosyal medyada tepki çekti. Tepki gösterenlerden biri de daha önce aşı olmasıyla gündem olan Alişan'dı.

Alişan'dan Berna Laçin'e aşı tepkisi! 'Ne zaman gazeteci oldun?'

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. Laçin'in aşı olması bazı takipçilerinin tepkisini çekti.

Laçin, "Sana nasıl sıra geldi?" diye soran takipçilerine, "Arkadaşlar 212’liyim Basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı" cevabını verdi. Laçin ayrıca, "Bu arada 'ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?' diye sordum, olmuyor, bu da bilginize..." ifadelerini kullandı.

Ekran Alıntısı

BİR TEPKİ DE ALİŞAN'DAN!

Şarkıcı Alişan da Twitter hesabından, "Ben test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sormuştu ya 'Alişan nasıl aşı oldu? diye... Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, 'Kızım ne zaman gazeteci oldun?' diye Berna Hanım..." mesajını paylaştı.

Alişan'ın paylaşımına Laçin yanıt verdi. Berna Laçin, "Birileri benle yatıp kalkıyor. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduğum için devlet bana bu hakkı verdi. Sizin çevrelerde olduğu gibi gaydırı gubbak bir durum yok" diyerek sert çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler