Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Amerika'da bir grup Türk, Türk taksiciye denk gelince eğlenceli görüntüler ortaya çıktı! O anlar sosyal medyada viral oldu... 'Abi gülmeye başladı'

  Sosyal medyadan paylaşılan eğlenceli bir araç içi görüntüsü gündem olmayı başardı. Amerika'da Uber şoförlüğü yapan bir Türk taksicinin aracına bir grup Türk müşterinin binmesiyle görüntüler bir anda eğlenceli bir hal aldı. Müşteriler şoförün Türkçe konuşması üzerine büyük bir mutluluk ve sevinç yaşadılar. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir araç içi görüntüsü kullanıcılar arasında popüler oldu. Amerika'da bir Uber'in araç içi kamerasına yansıyan görüntülerde bir grup Türk genci taksiye bindi. Taksiye bindikleri andan itibaren Türkçe olarak şakalaşan müşteriler taksicinin Türk olduğundan habersizdi.

  1

  İçlerinden birinin şoföre laf atmasından sonra ortam bir anda samimi bir hal aldı. Müşteri, "Abinin dikkatini dağıtma" diyerek başladığı cümlesine, "Abi gülmeye başladı" diye devam etti. Bunun üzerine taksi şoförü "Anlıyorum sizi o yüzden" dedi.

  2

  Bunun üzerinde aracın içinde büyük bir kahkaha tufanı koptu ve coşku yaşandı.
  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntülere yorum yapmayı ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Türk her yerde Türk" yorumunu yaptı.

  3

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Verdikleri tepki mükemmeldi" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler