Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Amsterdam'da mesai saatleri trafiğinin görüntülerini paylaştı! 'Halkın işe yetişme telaşı' diyerek paylaştı... Sosyal medyadan yorum gecikmedi

  Sosyal medyadan Hollanda'nın Amsterdam şehrinde sabah mesai başlangıcındaki trafiğin görüntüsünü paylaşan bir kullanıcı ilgi çekti. Trafiğin en yoğun olan saatlerin görüntüsü kullanıcılar aracılığıyla İstanbul trafiğiyle kıyaslandığında yorum yağmuruna tutuldu.

  Sosyal medyada Amsterdam'da işe gitme saatlerindeki trafiğin paylaşılması kullanıcılar arasında popüler oldu. Görüntüler, "Saatler 08.38’i gösteriyor. Amsterdam halkının işe yetişme telaşı… Kaos, gerginlik, stress dolu dakikaların yaşandığı sabah saatleri.." notuyla paylaşıldı.

  kapak

  Görüntülerde bisikletleriyle işe gitmeye çalışanlarla birlikte aralarından arabalarıyla geçenler yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları görüntüleri İstanbul trafiğiyle kıyaslayınca ortaya eğlenceli yorumlar çıktı.

  kapak2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bir de İstanbul'un sabah saatlerini görsünler. Sadece yaşayan bilir" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "İzlerken tansiyonum çıktı" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Ben gerildim" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler