Antalya'da sahilde 'çıplak adam' yasağa rağmen denize girdi

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, yasak olmasına rağmen sahile giden bir kişi, çırılçıplak denize girdi. Bir süre sonra denizden çıkarak elbiselerini alan adam, gözden kayboldu. Sahile balık tutmak için gelen bir kişi de kayıp doktoru arama çalışmaları yapan ekipler tarafından fark edilerek, uzaklaştırıldı.

Gazipaşa'da 65 yaş ve üstü vatandaşlara getirilen 4 saatlik sokağa çıkma izninde bir kişi, sahile gelerek çırılçıplak denize girdi. Selinus Sahili'ne saat 11.30 sıralarına gelen yaşlı adam, deniz kıyısına yaklaşarak, elbiselerini çıkarmaya başladı.

ŞORTUNU DA ÇIKARDI, ÇIRILÇIPLAK DENİZE GİRDİ

Bir müddet sonra üzerinde sadece şortu kalan adam, onu da çıkarıp, çırılçıplak denize girdi. Kıyıda bir süre denize giren kimliği belirsiz adam, daha sonra sudan çıkıp, tekrar elbiselerini giyerek uzaklaştı.

Diğer yandan oltasını alarak sahile gelen bir kişi ise Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerine yakalandı. Denizde kaybolan doktor Orhan Bican'ı (36) arama çalışmaları nedeniyle sahilde bulunan ekipler, balık tutmaya gelen vatandaşı uyarıp, sahilden uzaklaştırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Kardeşim açım hem de işsiz, hani nerede devlet? Kredi çekiyorum kredi vermiyor banka, kiramı ödeyemiyorum. pandemi yardımına başvurdum hala yok! Ne yapacak ben ve benim gibi insanlar, ALLAH tan korkun Berat Albayrak korkmayın ben ve bu devletin hazinesi var dedi ee? Sonuç 46 yaşındayım 65te emeklilik var emekli maaşı yok ne yapicaz bir çare söyleyin.8947 prim günüm var 1994 sigorta girişim var essek gibi çalıştım hani nerede devlet biraz daha dayanicagim ardından kendimi yakacağım...
@naso1977 lütfen kardeşim lütfen , aileni düşün ... emekli olabiliyormusun? biraz araştır .. askerliğini ödemek için kredi çekebilirsin maaşından kesilmek şartıyla .. Derin bir soluk al ve çözüm üretmeye çalış.. Ailenin sana ihtiyacı var.
degmez abi kendine zarar vermeye. Allah kimseyi riziksiz birakmaz. kotu bir zaman geciriyoruz ama gececek elbet. ben de 38 yasindayim 15 aydir is ariyorum, yaşa takiliyorum, işe almiyorlardi simdi iş de yok. Allah buyuk deyip sabrediyoruz. ailelerimiz var mecburuz yasamaya. bizi bu hallere layik gorenler utansin.
meydanı boş bulmuş..
@hassemter hangi meydanı boş bulmuş bunun gibi binlercesi var aç işşiz parasız ....ekranda yada klavye ile konuşması gibi değil....ekonomimiz şöyle böyle atmakla olmuyor işler ekonomimiz güzelse neden 4.5 milyon kişye 1000 tl ödendi ve de bunların içinde işnden çıkarılan yada atılan kişiler yok....insanlara böyle dönemlerde destek olmak yerine saçma sapan yazılar yazıpta milletin sinirlerini zıplatmayın......
Dayınınki zararsız demekki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler