Apple'dan, şarj cihazı değiştirme kampanyası

Orijinal olmayan şarj cihazınızı vererek Apple’ın orijinal şarj cihazlarını indirimli bir şekilde almanız mümkün hale geliyor.

Apple'dan, şarj cihazı değiştirme kampanyası

Son zamanlarda özellikle Uzak Doğu ülkelerinde devamlı olarak Apple ürünleri sebebiyle yaşanan elektrik çarpmaları, Apple’ı da harekete geçirmiş durumda. Her fırsatta bu olayların orijinal olmayan şarj cihazlarından kaynaklandığının altını çizen Apple, nihayet bu konuda daha somut bir adım atıyor.

Yapılan açıklamalara göre 16 Ağustos tarihinden itibaren başlayacak olacak şarj cihazı kampanyasıyla birlikte orijinal olmayan şarj cihazlarını Apple mağazalarına getiren kullanıcılar indirimli bir biçimde Apple şarj aletlerini alabilecekler. Belirtilenlere göre 10 dolar indirimli olarak yenisini almak mümkün olacak. Fakat orijinal olmayan şarj aletlerinin 10$ civarında alınabildiğini düşündüğümüzde bunun pek de önleyici olamayabileceğini söylemek gerekiyor. Yine de yaşanan bu üzücü olayları gören bilinçli tüketiciler bu kampanya sayesinde daha fazla orjinal şarj aleti alma yoluna gidecektir.

Yakın zamanda Apple internet sayfasında konuyla ilgili detayların açıklanması bekleniyor.

Win7 ve Win8′e Özel Full HD Duvar Kağıtları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler