Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aralarındaki yaş farkı sosyal medyanın dilinde! Kendisi 21 sevgilisi 44 yaşında..."Beni şımartıyor" diyerek paralarla poz verdi

  İngiltere'de yaşayan 21 yaşındaki Ellie Liptrot, Tayland'da kendisinden 23 yaş büyük sevgilisiyl yaptığı tatilden kesitleri paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Satın aldığı tasarımcı mücevherlerden tomar tomar paraya kadar sahip olduğu güzellikleri sosyal medyada paylaşan Liptrot eleştiri oklarının hedefi haline gelse de, "Beni şımartıyor" diyerek sevgilisini savundu.

  Aralarındaki yaş farkı sosyal medyanın dilinde! Kendisi 21 sevgilisi 44 yaşında..."Beni şımartıyor" diyerek paralarla poz verdi

  TikTok'ta 'elli3ptrot' kullanıcı adıyla paylaşım yapan 21 yaşındaki Ellie Liptrot 44 yaşındaki sevgilisinin doğum günü için gittikleri Tayland gezisinde kendisine aldığı hediyeleri gösterdi. Mücevherlerden makyaj malzemelerine hatta nakit paraya kadar pek çok doğum günü hediyesini gösteren Liptrot'un paylaşımı 230 binden fazla izlenme ve 7.900 beğeniyle viral oldu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ise 21 yaşındaki genç kadını kendisinden yaşça büyük bir adamla parası için birlikte olduğu yönünde eleştirilerde bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kesinlikle onunla parası için birlikte değil" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Şeker baba" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler