MAGAZİN

Armağan Çağlayan: Mansur Yavaş 'İşimle konuşulmak istiyorum' dedi ve Gör Beni'ye katılmayı reddetti

Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan Armağan Çağlayan, Mansur Yavaş ve Fatih Mehmet Maçoğlu'nun programına katılmayı reddettiğini açıkladı. Çağlayan, "Mansur Bey, 'İşimle konuşulmak istiyorum' dedi. Bu benim için çok anlaşılır" şeklinde konuştu.

Youtube kanalında 'Gör Beni' isimli program ile ünlüler ve siyasi isimlerle röportajlar yapan Armağan Çağlayan, gazeteci Candaş Tolga Işık'ın Haber Global'de yayınlanan 'Az Önce Konuştum' programına konuk oldu.

"İŞİMLE KONUŞULMAK İSTİYORUM"

YouTube'daki programında bugüne kadar çok sayıda siyasetçiyi konuk eden Armağan Çağlayan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ise programına katılmayı reddettiğini söyledi.

Çağlayan "Mansur Bey'in 'Gör Beni'yi reddetme sebebi dedi ki 'böyle konuşulmak istemiyorum. İşimle konuşulmak istiyorum'. Bu benim için çok anlaşılır. Bir de Komünist Başkan (Fatih Mehmet Maçoğlu) reddetti. Herhalde aynı gerekçelerle" dedi.

armagan2

Çağlayan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca için de "Bence hiçbir zaman 'Gör Beni'ye çıkmayacak" ifadelerini kullandı. Armağan Çağlayan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıksın isterim programa. Yıldız Tilbe de gelsin çok isterim" açıklamasını yaptı.

"Z KUŞAĞINI DİNLESEYDİM BU PROGRAM OLMAZDI"

Gör Beni isimli programı hakkında konuşan Çağlayan,"Z kuşağını dinleyip programımı 14 dakikaya sığdırsaydım. Bu program yerde olmazdı. İbrahim bey röportaja sadece basın danışmanıyla geldi. Normalde çok kalabalık gelirler. Ben siyasi isimlerin insani tarafını göstermek istedim. Yıllarca bu yönlerini kimse görmedi. Siyasetçi ile siyaset konuşmuyorum. Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz dönüşler oluyor. Ayta Sözeri röportajım bu yüzden çok kısa oldu. Ve Ayta'yı bir daha çağırmak isterim" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Ankaralılar icraatlarını sayamiyor işimle konuşulmak istiyorum diyor önce vaad edip sonra videolarını bir gece de silip gerçeklestiremedigin vaatlerini konuş
@sgokalp_1930 ne diyosun sen.. bi bitmediniz.. ama az kaldı secimlerde sandığâ gömüleceksiniz hemde oyle bi gomuleceksiniz ki bir daha gun yuzune cıkamicaksınız..
Adam diye yazılır Mansur Başkan diye okunur..
mansur yavaş, melih gökçek degil.imanlı ihlaslı,durust başkan .tebrik ederim.
aynen dinsiz hdple ittifakla seçilince ne kadar dürüst dindar ihlâslı olduğunu göstermiş oldu
Geri Dön