Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bali tatilinde maymun saldırısına uğradı! O anları saniye saniye cep telefonuyla kaydetti... Sosyal medyadan paylaşınca gündem yarattı

  'Melynutty' kullanıcı adıyla bir Instagram kullanıcıı Bali tatilinde başına gelen ilginç bir olayı anlattı. Bali'de maymunların saldırısına uğradığını söyledi ve paylaştığı saldırı anları sosyal medyada gündem yarattı.

  Bali'de tatil yaptığı sırada maymunların saldırısına uğradığını dile getiren bir sosyal medya kullanıcısı o anları, "Off o kadar korktum ki bir süre maymun emojisi bile koymam. Halbuki ilk geldiğimde kucağıma oturmak için kavga etmişlerdi" notuyla paylaştı.

  1

  İlk anlarda anne maymunun çocuklarını ayırdığını ve daha sonrasında kendisine saldırdığını belirten genç kadın paylaşımının sonunda ise çizilen kolunu gösterdi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntülere yorum yapmayı ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Boşuna nefret etmedim tüm balayı boyunca onlardan" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Özel hayatına saygı duymadığın için ısırmış olabilir mi" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler