HABER

'Bana bir şey olmaz' deyip tetiğe bastı, hayatını kaybetti

'Bana bir şey olmaz' deyip tetiğe bastı, hayatını kaybetti

Ağrı'nın Patnos ilçesinde, sosyal paylaşım sitesine video çekerken, kendisini kurusıkı tabancayla vurması sonucu hayatını kaybeden Muhammet Halim Taşdemir'in (17), "Bana bir şey olmaz" diyerek tetiğe bastığı ortaya çıktı.

Yeğeninin ölümü ile yıkıldıklarını söyleyen, 5 çocuk babası Berhan Taşdemir, pazar günü Muhammet'in kendilerinde kaldığını belirterek, "Kendisinden bir yaş küçük oğlumla birlikte ikisi odada oturmuş, cep telefonları ile uğraşıyormuş. O sırada bir ses duydum, ben evde silah olmadığı için aklıma bunu hiç getirmedim. 'Mutfakta bir şey düşmüştür' diye düşündüm. O sırada oğlum Ali yanıma gelip, 'Baba Muhammet kazayla kendisini vurdu' dedi. Muhammet sanırım filmlerden etkilenmiş ve silahı da başına götürerek 'Bana bir şey olmaz' demiş ve tetiğe basmış. Hayat dolu bir çocuktu. Silahı nereden almış bilmiyoruz. Eve geldiğinde silahı görsem elinden alırdım. Hepimiz yıkıldık. Kurusıkı olunca öldürmez, diye düşündü herhalde" dedi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Nurcan ve Kenan Taşdemir çiftinin 3'ü kız, 2'si erkek 5 çocuğundan ortancası olan Muhammet Halim Taşdemir, dün ilçe mezarlığında toprağa verildi. Lise öğrencisi Taşdemir'in aynı zamanda markette çalıştığı öğrenilirken, polisin soruşturmasının sürdüğü bildirildi.

'KURUSIKI YAKIN MESAFEDEN ÖLDÜRÜCÜ OLABİLİR' UYARISI

Öte yandan uzmanlar, yapılan deneysel çalışmada, kurusıkı tabancanın yakın mesafeden atış halinde öldürücü olabildiğini söyledi. (DHA)

video

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Bu tip haberler hoşuma gidiyor örnek olması açısından .
Senin gibi cahiller oldukça iflah olmayız
@sokrates35 Aynen katılıyorum hayatta her şeyi yaşamak gerekmiyor yanlış olduğunu anlamak için. Biraz da bunları örnek alsalar şu anda böyle saçma sapan bir nesil ortaya çıkmazdı.
keske ailenden biri veya senin irkindan biri yapsaydida brbr sevinseydik
Gta ile pubg ile çukur ile eşkiya ile büyüyen nesil sanıyorki ete değdimi bişey olmaz etine değen anlıyor ama iş işten gecmis oluyor
bu toplum ne hale geldi arkadaş yha!!yazık günah vallahii pisi pisine genç gittii
Geri Dön