MAGAZİN

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın çekimleri Özbekistan'da devam ediyor! Oktay Kaynarca o kareleri paylaştı!

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, final yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardından 'Ben Bu Cihana Sığmazam' isimli diziyle ekranlara dönecek. Cezayir isimli bir askeri canlandıracak olan Kaynarca, dizi setinden yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. İlk bölümlerinin çekimleri Özbekistan'da devam eden dizi yeni sezonda seyirciyle buluşacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın çekimleri Özbekistan'da devam ediyor! Oktay Kaynarca o kareleri paylaştı!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde, geçmişini gizlemek zorunda kalan ve iki farklı hayatı olan asker Cezayir'e hayat verecek olan Oktay Kaynarca, Özbekistan'ın Semerkand kentindeki çekimlerinden yeni kareleri paylaştı.

294592951_375848534481320_6605530698060989159_n

Dizinin İstanbul dışındaki çekimleri, ipek yolunun başkenti ve aynı zamanda dünya tarihinde 16 devlete başkentlik yapmış olan Semerkand ve Buhara'da yapılıyor.

820x547-ben-bu-cihana-sigmazam-yakinda-atvde-basliyor-dizinin-kadrosunda-hangi-oyuncular-var-iste-ben-bu-cihana-sigmaz-1656855792954

Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosunda Oktay Kaynarca'yla birlikte Ebru Özkan, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Hakan Karahan, Erkan Sever, Ragıp Savaş gibi önemli isimler de rol alacak.

294005371_1667485833621392_4166599265434366586_n
Proje tasarım ve genel hikayesini Oktay Kaynarca ile Onur Tan’ın oluşturduğu dizinin yapımcılığını Güzel Adamlar Medya üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme alıyor.

Ekran görüntüsü 2022-07-01 115641

Uzun bir ön hazırlık çalışmasının ardından sete çıkan ekip kostümünden, mekanlara, sanattan tekniğe kadar birçok detay üzerinde titizlikle çalıştı. Aksiyon ve macera sever izleyici kitlesinin merakla beklediği dizide öne çıkan aile ilişkileri ve tutkulu aşklar da dram seven izleyicilere büyük vaatler sunuyor. Setten paylaşılan ilk kareler ise heyecan uyandırdı.

Ekran görüntüsü 2022-07-01 115652

Ekran görüntüsü 2022-07-01 115704

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

Ben Bu Cihana Sığmazam'da, köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk'ün intikamı öne çıkıyor devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

GÜÇLÜ KARDOSU DİKKAT ÇEKİYOR

Senaryosunu Mahinur Ergun, Alican Yaraş ile Yusuf Reha Alp’in yazdığı; geçmişini gizlemek zorunda kalan ve iki farklı hayatı olan asker Cezayir'in hikayesinin anlatılacağı dizide şu oyuncular yer alıyor:

Pelin Akil (Firuze), Ebru Özkan (Leyla), Işıl Yücesoy (Gülendam), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas) Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Mina Derman (Suna), Eren Vurdem (Azamet), Ali Seçkiner Alıcı (Kırban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), İnanç Konukçu (Ethem), Ragıp Savaş (Atakan), Değer Alp (Canan), Pelin Uluksar (Süheyla), Aslı Sevi (Azade), Melisa Duru Ünal (Mercan), Ömer Kurt (Kerim), Ziya Kürküt (Bekir), Burcu Binici (Meltem), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Umut Mirza (Necip) ve Selçuk Kılıç (Birkan) yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler