MAGAZİN

Berdan Mardini'yi aldatan eski eş Fatoş Yelliler'den imalı paylaşım!

Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Yelliler'den bir mesaj daha geldi. Gökhan Göz'le yasak aşk yaşadığını itiraf eden Yelliler, ayetle gönderme yaptı.

Berdan Mardini'yi aldatan eski eş  Fatoş Yelliler'den imalı paylaşım!

Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Yelliler'den gönderme geldi. Gökhan Göz'le yasak aşk yaşadığını açıklayan ve sonra Göz'ün ailesinden özür dileyen Yelliller, eski sevgilisinin yaptığı "Fatoş Yelliler'in destekleyen her kadın onun gibi mezhepsizdir" sözleriyle bir kez daha gündem olmuştu.

Bu gelişmelerin ardından sosyal medyadan bir paylaşım daha yapan Yellier, Instagram'ın hikaye bölümünden, "Boşuna mı müjdelendi o ayet: "İnnallahe meassabirin Allah sabredenlerle beraberdir" mesajını gönderdi. Yelliler'in bu mesajla kime gönderme yaptığı merak konusu oldu.

fatos-1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
O ayet MÜSLÜMAN lığı kabul eden ALLAH CC emir ve yasaklarına uyanlar için indi..Senin gibi eşini aldatıp bunu marifetmiş gibi anlatanlara . Nur Suresi, 2. ayet; " Zina yapan kadın ve zina yapan erkeklerin her birine yüz'er sopa vurun; Allah'a ve ahiret gününe iman ediyor iseniz, Allah'ın hükümlerini uygularken zina yapanlara acıma duymayın. Müminler arasından bir gurup da zina yapanlara uygulanan cezaya şahitlik etsin." ayeti indi...
@bulut_han o ceza da hiç evlenmemiş bekar kişinin cezası. evli olan yada başından evlilik geçmiş olanın cezası recm. ayrıca 4 şahit bulmak gerekir böyle bir durumda. iftirayla falan olcak iş değil. ALLAH sonumuzu hayretsin. Amin.
O kadar Allah inancın varsa neden boşanmadan başka bir erkeğin yatağına giriyorsun?
git onla bunla yat sonra da ayete sarıl.
Geri Dön