Beren Saat muhabirleri azarladı

Bir süredir Amerika'da olan Beren Saat Türkiye'ye döndü. Beren Saat sorulan hamilelik sorularına ise ateş püskürdü

Beren Saat muhabirleri azarladı

Türkiye'ye dönen Beren Saat, hamilelik iddialarıyla gündemdeydi. Saat, gazetecileri karşısında görünce sinirlendi.

Muhabirlere "Buraya da mı geldiniz?" diyerek tepki gösteren oyuncu, iddialarla ilgili olarak şunları söyledi:

"Haberi kendiniz yazıp kendiniz soruyorsunuz. Ne söyleyeyim?"

SEREN SERENGİL ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bu açıklamanın ardından ise Seren Serengil programında Beren Saat'e ateş püskürdü.

‘Ben sizin yerinizde olsam bu insanları bir daha çekmem’ diyerek sözlerine başlayan Seren Serengil Saat’e ünlü olmadan önce katıldığı yarışmayı hatırlatarak şöyle konuştu:

“Ben sizin yerinizde olsam bu insanları bir daha çekmem. Bu insanlara nereden geldiğini hatırlatmanız lazım. Ben Beren Saat’e şunu söylüyorum. Sen ‘Türkiye’nin Yıldızları’ diye bir yarışmaya katıldın. Belki herkes seni tanır ünlü olursun diye bu yarışmaya katıldın. Şimdi sen ünlü oldun çocuklar gelmiş seni çekiyorlar ‘Siz buraya da mı geldiniz’ diyemezsin.

‘AŞK-I MEMNU’DA BU YÜZDEN BAŞARILI OLDU’

Sen onlar seni çeksin diye oraya katıldın. Gazetecilerin seni takip edeceğini biliyorsun. Mesleğini kötü kullananlar da olabilir ama biz birbirimizle birlikte çalışmak zorundayız.

Şöhret olmak demek her yerde senden bahsedilmesi anlamına geliyor. Bak buralardan geldin şöhret olmak için geldin. Herkes geliyor zaten buraya. Yüzünde enteresan bir şey var o yüzden Aşk-ı Memnu’da o kadar başarılı oldu o.”

SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Beren'in yaptığı işler ortadadır kalitesi tescillidir. Seren kimdir ne yapmıştır ne başarısı vardır?? Babası sayesinde ünlüdür ama babasının aydemir akbaştan ne farkı vardı! Cemiyetin yükselttiği faydasız insanlar var bu işlerde!
ILK DEFA SERENİ TAKDIR ETTIM.COK DOĞRU.BAZEN MAGAZINCILERI ANLAMAK ZOR.YA BEREN HAMILE OLSA NE OLUR OLMASA NE OLUR.ILHI GÖSTERME KI BITSIN.DIZILERI PATLASIN FILNLERI GISE YAPMASIN.NE ŞIMARIKLIK YA.NEDEN KENDINIZI AZARLATIYORSUNUZ
Gülben Ergen'e bulaşamıyor rotayı Beren Saat'e mi çevirmiş şimdi de. Bazı insanlar yetenekli olduğu için ünlenir magazin sayesinde değil Serenciğim. Kıskanma çalışırsan sen de olursun illa birilerine yaslanman gerekmiyor dene
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler