Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tuvalete gittiğinde karşılaştığı manzaraya inanamadı! 35 tane yılan yavrusu buldu... "Yeni fobi yüklendi"

  Hindistan'ın Assam bölgesinde yaşanan korkunç bir olay sosyal medyada paylaşılınca viral oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümünün tuvalet kullanımını etkileyeceğini iddia ettiği gönderide bir evin banyosundan 25 yavru yılan çıktı. Olaya müdahale eden bir yılan uzmanı yavruların doğal yaşamlarına bırakıldığını söylerken sosyal medya kullanıcılarının endişeleri sona ermedi.

  Tuvalete gittiğinde karşılaştığı manzaraya inanamadı! 35 tane yılan yavrusu buldu... "Yeni fobi yüklendi"

  MYNET|DIŞ HABERLER Assam'ın Nagaon kentinde bir evin banyosunda yaklaşık 35 yavru yılan bulundu ve görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı. Yılan yavrularının yakın zamanda yumurtadan çıkması olayı daha da tedirgin edici hale getirdi. Yeni ajans ANI'ye göre, ev sahibi yılan uzmanı Sanjig Deka tarafından kurtarıldı.

  4

  ANI haber ajansının hesabındaki sosyal medya platformu X'te (eski adıyla Twitter) "Assam'ın Nagaon bölgesinin Kaliabor bölgesindeki bir evde yaklaşık 35 yılan sürüsü bulundu. Yılanlar, hayvansever Sanjib Deka tarafından kurtarıldı" notuyla paylaşıldı.

  5

  O anlara sosyal medya kullanıcılarından yorum ve beğeni yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Yeni fobi yüklendi" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Tuvalet yapmak için iyi bir yer değil, daha sonra yılanlar tekrar gelebilir" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler