Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bir saniye bile başka bir yere bakmadı! Karısının dansını çeken yaşlı adam sosyal medyada gündem yarattı... 'Yanında kıyametler kopuyor'

  Sosyal medyada yaşlı bir çifte ait paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti. Görüntülerde ismi açıklanmayan bir adam eşiyle birlikte gittiği eğlence mekanında sadece karısıyla ilgilendi. O anlar başka bir kişi tarafından kaydedilerek sosyal medyadan paylaşılınca kullanıcılar arasında gündem oldu.

  Sosyal medyadan bir eğlence mekanında paylaşılan görüntü kullanıcılar arasında popüler oldu. Eğlenmeye giden yaşlı bir çifte ait görüntüler 'Böyle sevilmek' notuyla paylaşılırken yaşlı adamın çevresinde olan bitene aldırış etmeden tüm dikkatiyle karısını izlediği ve onun dansını cep telefonuyla kaydettiği anlar yer aldı.

  1

  Sosyal medya kullanıcıların büyük bir bölümü yaşlı adamın hareketini takdir etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Nasip olur mu be" yorumunu ekledi.

  kapak1

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Böyle yaşlılar sosyal medya kullansın ya" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Yanında kıyametler kopuyor bakmıyor bile. Helal olsun sana" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler