Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Böylesi tesadüf ancak filmlerde olur! 51 yaşında anne genç sevgilisinin kızının eski erkek arkadaşı olduğunu öğrendi... O anlar sosyal medyayı salladı

  Çin'in popüler sosyal medya uygulaması Weibo'da paylaşılan bir görüntü kullanıcıların ilgisini çekerek kısa sürede ülkede ene çok konuşulan konulardan biri haline geldi. 51 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kadın genç sevgilisini kızıyla tanıştırmak istedi. O anları da saniye saniye cep telefonuyla kaydetti. O anlarda kadının sevgilisinin kızının eski erkek arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

  Böylesi tesadüf ancak filmlerde olur! 51 yaşında anne genç sevgilisinin kızının eski erkek arkadaşı olduğunu öğrendi... O anlar sosyal medyayı salladı

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde ismi açıklanmayan 51 yaşındaki bir kadın evlilik kararı verdiği genç sevgilisini kızıyla tanıştırmak istedi ve anı kalması için de o anları cep telefonuyla kaydetti. Ancak kız annesinin sevgilisini görünce hayatını şokunu yaşadı çünkü genç adam onun eski sevgilisiydi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  4

  Kızının eski erkek arkadaşıyla sevgili olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşayan anne, "Hayal kırıklığı yaşadım. Herkes sevmekte özgürdür. Aşk yanlış bir şey değil. Aramızdaki yaş farkına hiçbir zaman önem vermedim ama bu yaşanan şey beni şaşkına çevirdi" dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler