SPOR

CANLI

Bu da mı refleks?

Yorumcu Ahmet Çakar, Gökhan Töre'nin Şenol Can'a attığı dirsek için MHK Başkanı Zekeriya Alp'in 'refleks' dediğini ileri sürdü.  Gaziantepspor Kulübü bunun üzerine Şenol Can'ın göğsünde iz olan fotoğrafını yayınlayıp, "Bu da mı refleks" diye tepki gösterdi.

Bu da mı refleks?

Yorumcu Ahmet Çakar, Beşiktaş-Gaziantepspor maçında Gökhan Töre'nin Gaziantepsporlu futbolcu Şenol Can'a yaptığı hareketi yorumlarken, bomba ifadeler kullandı ve yeni bir polemiği de başlattı.

MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

"Kovboy Gökhan'ın dirseğini görüp de atmayan Zekeriya'nın hakemciklerini kınıyorum" tweetiyle olaya tepki gösteren Çakar, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp'i hedef almaya devam ederek, önemli bir iddiada bulundu.

Çakar, "Zekeriya eski bir hakem dostuma açıklamış. Gökhan Töre yıllardır futbol oynadığı için yaptığı dirsek hareketi refleksmiş" ifadelerini içeren bir tweet attı.

Çakar'ın söylediğine göre, Zekeriya Alp pozisyonu "refleks" diye yorumlarken, bu polemiğe Gaziantepspor Kulübü de katıldı.

GAZİANTEPSPOR KULÜBÜ İSYAN ETTİ

Gaziantepspor Kulübü resmi twitter hesabı, kırmızı siyahlı ekibin çalışanlarının paylaştığı Şenol'un göğsündeki kızarıklığın yer aldığı fotoğrafı yeniden paylaştı. Gaziantepspor Kulübü çalışanlarının tweetinde ise "Bu da mı refleks" ifadeleri yer aldı.

Gaziantepspor Kulübü daha sonra Facebook adresinden olay anının farklı açıdan bir video görüntüsünü paylaştı ve "Bu da mı refleks sayın Zekeriya Alp!" mesajını paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
Dirsek darbesi bu izi yapmaz.
Bu sene tiyatrolarda "Süleyman Seba Sezonu" oyununu sahnelemeye karar vermişler, kim ne bekliyor ki. Seneye "Selçuk Yula Sezonu, öbür seneye de Özhan Canaydın Sezonu" oyunlarını bekliyoruz. Şaşırtma bizi yüce(!) TFF
neden şu ligde maç izliyorsunuz ki şampiyon belli beşiktaş nefret ettim nefret bu ligden lan yazıklar olsun ya ulan helalinizle emeğinizle bi yerlere gelin be bırakın antep gençler paşalarda şampiyon olsun yazık be yazık çıkmış birileri seba ligi gerek yok ki şampiyon beşiktaş ligi deseydiz gerek yoktu ki lafı uzatmaya
szon başından beri bize yapılanlar belli, 1 kırmızı verilmedi diye ne konuşuyon boş boş, sen önce fenere gs ye yapılan kıyaklara bak.
sen hangi yılda yaşıyosun bu sene en çok hakemn hatası kime yapıldı bi arastır sonra yorum yap neyi sindiremiyorsunuz anlamıyorum
bu sezon beşiktaşı şampiyon yapacaklar yok işte sebanın sezonu lig beşiktaşın diyenler..sezonun başından beri kaç tane penaltımız verilmedi?kaç defa aleyhimize hatalı kartlar verildi?kaç defa bu sebeplerden dolayı puan kaybettik gidin onları hesaplayın bir bence..hakem görmedi o yüzden vermedi kartı görseydi merak etmeyin bayıla bayıla verirdi kırmızı kartı!!!bu ligde kendi uğraşı ve çabasıyla bi yere gelmeye çalışan tek bir takım varsa o da BEŞİKTAŞ tır !!! biz emek hırsızı değiliz öyle olanlar utansın !
Takım
O
Av
P
Geri Dön