MAGAZİN

Canlı yayında fenalaşan Seren Serengil hastaneye kaldırıldı!

Sağlık sorunları nedeniyle uzun bir süredir zor günler geçiren Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz isimli programda canlı yayında fenalaştı. Canlı yayından ayrılmak zorunda kalan Seren Serengil hastaneye kaldırıldı.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil canlı yayında fenalaştı. Canlı yayını terk etmek zorunda kalan Serengil hastanede tedavi altına alındı.

ARTO'DAN SEREN SERENGİL AÇIKLAMASI!

Söylemezsem Olmaz programında fenalaşarak hastaneye kaldırılan Seren Serengil hakkında yayın arkadaşı Arto, "Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım" açıklamasını yaptı.

ss1

2016 yılında geçirdiği mide ameliyatının ardından hızla kilo veren Serengil bir süredir sağlık sorunları yaşıyordu. 46 kiloya kadar düşen Serengil kilo kaybetmeyi durduramadığını açıklamıştı.
seren2
Ani kilo kaybını yakalandığı Dumping Sendromu nedeniyle yaşadığını paylaşan Serengil, bu zor süreci, "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam" sözleri ile anlatmıştı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler