Cezaevinde 'Afrin' kavgası! Kafatası kırıldı

Düzce T Tipi Kapalı Cezaevi'nde iki mahkum, Afrin Operasyonu'nu aşağıladığını iddia ettikleri bir mahkumu darp etti. Kafatası kırılan mahkum tedavi altına alındı.

Cezaevinde 'Afrin' kavgası! Kafatası kırıldı

Geçen hafta, Düzce T Tipi Kapalı Cezaevi'nde meydana gelen olayda, B.U. ve Ş.K. isimli mahkumlar aynı koğuşta kaldıkları A.Z.B. isimli mahkumu darp etti. B.U. ve Ş.K., A.Z.B.'nin televizyon izlendiği sırada Afrin Operasyonu'nu aşağılayarak, şehitlere ve operasyonda olan Türk askerine hakaret ettiğini, bunun üzerine kendisini uyardıklarını, uyarılarına rağmen söylemlerine devam eden A.Z.B.'yi dövdüklerini söyledi.

MAHKUM HASTANEYE KALDIRILDI

Başının arkasına darbe alan A.Z.B. de Afrin konusunda aynı görüşte olmadıklarını, bu nedenle iki mahkumun kendisini dövdüğünü belirtti. Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan A.Z.B.'nin kafatasında kırık olduğu belirlenirken, tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bu daha başlangıç..o kadar kutuplaştırdılar ki halkı..biri savaş mantıksız dese..hemen sesler yükselip hakaret ederler en iyi ihtimalle..şavaş suanda zorunluluktur doğru..ama geçmişi konuşan yok kim buralara getirerek zorunluluk haline getirdi sorgulayan da yok..
iç savaş yakındır insanları ayrıştırmaya devam edin, bi 10 sene daha geriye gidelim
Hemende adama iftira atmışlar, şehitlere hakaret falan. İnsanları birbirine düşürdüler, demokrasi falan kalmadı, fikri farklı olana saygı hele hiç yok.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler