HABER

Cübbeli'den tartışma yaratacak sözler: HDP'lilerin yüzde 90'ı namaz kılıyor Karadeniz'de namaz abdest oranı yüzde 0

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü büyük tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Doğu'da ve Güneydoğu'da ezan okunduğu anda camilerin Cuma namazında olduğu gibi tıklım tıklım olduğunu belirten Cübbeli Ahmet Hoca, Karadeniz'de ise namaz kılma oranının sıfıra yakın olduğunu öne sürdü. Cübbeli, Ben Karadenizliyim, ama namaz abdest oranı sıfıra yakın bizim oralarda" dedi."

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü çok tartışılacak sözler söyledi.

Cübbeli, Doğu'da ve Güneydoğu'da ezan okunduğu anda camilerin Cuma namazındaki gibi tıklım tıklım olduğunu ifade ederken, Fatih'te ise camilerin bomboş olduğunu belirtti.

"HDP'ye rey verenlerin yüzde 90'ı namaz kılıyo" diyen Cübbeli, Karadeniz'de namaz kılma oranının sıfıra yakın olduğuna değinirken, "Namaz abdest oranı en yoğun yer Güneydoğu'dur. Ben Karadenizliyim, ama namaz abdest oranı sıfıra yakın bizim oralarda. Doğruyu konuşuyorum. Doğu, Güneydoğu benim canım ciğerim ya, namaza cemaate gidenin ben elini ayağını öperim ya" şeklinde konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Elektrik kaçak. su kaçak. vergi vermez. askeri polisi şehit eder. esrar eroin ticareti yapar. %100 namaz kilsa ne olur.kalmasa ne olur
bozuk saat bile günde 2 kere doğru söyler.haketen doğu ve güney doğuda camiler vakit namazlarında tıklım tıklım.
Allah'ı bu kadar çok seviyorsan ne olur sen namaz kılma. Allah için sen namaz kılma kardeşim. Sen ağzını açınca ne kadar fitne fesatlık varsa piyasaya çıkıyor :)
Geri Dön