HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2019 seçimleri mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’dan geldiği baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesinde yoğun ilgi ile karşılaştı. Erdoğan, ilçe merkezinde kendisini bekleyen hemşehrilerine seslenerek “2019’un Martı’nda ve Kasım’ında inşallah Türkiye genelinde bir siyasi reformu sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. Herhalde bu evladınızı bu kardeşinizi bu yolculukta yalnız bırakmayacaksınız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı otobüsünün kapısına çağırdığı çocuklara tek tek hediyeler verirken, kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Erdoğan “Değerli kardeşlerim bildiğiniz gibi yarın Rize il kongremizi yapacağız. Pazar günü Gümüşhane ve Bayburt il kongrelerimizi yapacağız. Bu kongreler vesilesi ile şuan için buradayım. Gelmişken 2 geceyi de evimizde geçirelim istedik. Değerli kardeşlerime gelmişken bir selam verme imkanı bulduk. Maşallah havalar gayet güzel. İnşallah önümüzdeki 2019 çok önemli. 2019’a hep beraber farklı yürüyeceğiz. 2019’un martında ve kasımında inşallah Türkiye genelinde bir siyasi reformu sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. Herhalde bu evladınızı, bu kardeşinizi bu yolculukta yalnız bırakmayacaksınız. Bugüne kadar yalnız bırakmadığınız gibi. Güneysu’dan farklı bir ses duyalım inşallah. Bugüne kadar olduğu gibi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, daha sonra otobüsten inerek makam aracına binerek ilçenin Merkez mahallesindeki evine hareket etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
anayasa yıkılmış.yasama,yürütme ve yargı bir kişiye verilerek diktatörlük getirilmiş.paralar sıfırlanmış.rüşvet ayakkabı kutularına konmuş.17 aralıkta hırsızlar kendilerini yakalayn savcı ve hakimleri hapsederek,türk yargısını yok etmiş.devletin güvencesindeki bankaya para yatıran terörist ilan edilmiş.khk denen padişah fermanı ile 200 bin kişi işten atılıp,çoluk çocuk aç bırakılmış.basın susturulmuş.gazeteciler hapsedilmiş.gazete ve televizyonlar kapatılıp,malları gasp edilmiş.türk yargısı diktatöre şeytana secde etmiş.yargı sopa haline getirilerk muhalifler hapsedilmiş.ZULÜM ALMIŞ GİTMİŞ.
15 yılda ülke ne hale geldi.. ülke sürekli olağanüstü halle yönetiliyor, üstelik çok önemli seçimler referandumlar yapılıyor!! ekonomi tekeri patlamış kamyon gibi, hukuk adalet desen herkes umudunu kesmiş... eğitim zaten yap boz tahtası, dünyadaki en başarısız ülkeler listesindeyiz!! gerçekten şahlanmışız değil mi??
Duyduk ki Şimdi de Atatürk çü olmuşsun reis :))
Geri Dön