KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Daha uzun ve zayıf görünmek için ipuçları

  Her pazartesi diyete başlıyorsunuz değil mi? Başlayamayın.

  Öncelikle şimdiki haliniz ile neler yapabiliriz gelin bir bakalım!

  1.Eğer boyunuz daha uzun görünsün istiyorsanız;

  girl-2366438_1920

  Uzun ve sallantılı küpeler takarak veya uzun kolyeler takarak boyun kısmınızı daha uzun gösterebilirsiniz.

  Dikey yakalı ve topuklu ayakkabınızı kapatan tulumları tercih ettiğinizde hem üst hem de alt bedeninizi daha ince gösterme şansı yakalayacaksınız.

  Yandan çizgili pantolonlar giyerek bacaklarınızı hem daha ince hem daha uzun gösterebilirsiniz.

  girl-3713130_1920

  Yüksek bel pantolonlar giyerek, üst bedeninizin bir kısmını bacaklarınızı uzatmak için kullanabilirsiniz.

  Uzun kaban ve trençkotlar giymek vücudunuzu daha uzun göstermenize yardımcı olur.

  Nude ve şampanya tonlarında topuklular giymek de sizi uzun gösterecek ipuçlarından biri. Ayağınızı dikeyde değerlendirmenizi sağlayacaklar ve koyu renk ayakkabılar gibi sert bir geçişe sebep olmadıkları için boyunuz daha da uzayacaktır.

  2. Eğer daha zayıf görünmek istiyorsanız;

  Yatay çizgilerden kaçının! Dikey çizgiler dostunuz olsun. Sizi daha uzun göstermenin yanında, daha da zayıf göstereceklerdir.

  body-1643008_1920

  Kalem etek giyin. Bu tip eteği sadece zayıf kadınların giyebileceği sadece bir şehir efsanesi! Bu parça vücudunuzu daha orantılı gösterecek ve hatlarınızı ortaya çıkartacağı için oldukça kadınsı bir görünüme sahip olacaksınız.

  Vücudunuzu şekillendiren korseler tüm kadınların dolabının vazgeçilmezi olmalı. Sizi bir beden küçültmelerinin yanında, eğer ön veya arkasında tam ortadan inen bir fermuar varsa bu detay sizi daha da zayıf gösterecektir.

  iStock-1143720888

  Bel oyuntusunu vurgulamak, size daha zayıf görünmek için eşsiz bir fırsat yaratacak. Bunu dar bir ceketin tek düğmesini kapatarak rahatlıkla elde edebilirsiniz.

  Baştan aşağı aynı renk giyinmek sert renk geçişleri engelleyeceği için vücudunuz daha az bölünür ve daha orantılı görünür. Koyu renkler bu tarzı kullanırken daha çok işe yarar. Ancak aynı rengi kullandığınız kombinler yaparken farklı kumaşlardan kaynaklanan ton farkına dikkat etmeniz gerekir.

  interview-2211354_1920

  Eğer büyük göğüslere sahipseniz straplez üstlerden kesinlikle uzak durmanız gerekir. Bunun yerine daha toparlayıcı ve estetik görünmesi için kalın askılı üstler tercih etmelisiniz.

  Eğer büyük göğüslere sahipseniz bisiklet yaka yerine V yaka tişörtler tercih etmeniz yine daha estetik duracaktır.

  3. Uzak durulması gerekenler!

  Kalça bölgesinde fazla desen, her zaman daha kalın görünmenize sebep olacaktır. Bu yüzden hareketleri kıyafetleri genelde üst giyimde kullanmalı ve alt giyimde renk olarak sadelikten yana olmalısınız.

  Vücudumuzda belirli bölgelerde yağlanma mevcutsa, bol giyinerek bunu kapatmaya çalışabiliriz. Ancak eğer bolluğun oranını iyi ayarlayamazsak özensiz bir görüntü ortaya çıkabilir.

  Eğer karın ve bel bölgemizde yağlanma varsa, kesinlikle kaçınmamız gereken bir diğer parça ise düşük belli pantolonlardır. Öncelikle bacak boyunuzun görüntüsünü kısaltacak, sonrasında ise fazlalıklarınıza dikkati çekecektir.

  ChefGPT


  En Çok Aranan Haberler