Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Damat kız isteme törenine eski kayınvalidesi ve kayınpederiyle gitti! Sosyal medyada tartışmanın fitili ateşlendi: 'Onu oğlumuz gibi seviyoruz'

  Tayland'ın Udon Thani bölgesinde yaşanan bir kız isteme töreni ilginç anlara sahne oldu. Hawk Khao isimli damat yeni eşini istemeye eski kayınvalidesi ve kayınpederiyle gitti. Bu anları sosyal medyadan paylaşınca kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları damadın eski kayın ailesini tebrik ederken bazıları ise durumu saçma bulduklarını dile getirdi.

  Damat kız isteme törenine eski kayınvalidesi ve kayınpederiyle gitti! Sosyal medyada tartışmanın fitili ateşlendi: 'Onu oğlumuz gibi seviyoruz'

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan paylaşılan ve Tayland'ta gerçekleştirilen bir kız isteme töreninde damadın yeni eşini eski kayınvalidesi ve kayınpederi istedi.

  1

  Olayın sosyal medyada gündem olması üzerine yerel haber kanalına konuşan kayınvalide, "8 yaşındayken yanımıza geldi. Kauçuk üretmek ve palmiye ağaçlarını kesmek için onu yanımıza işe aldık. 18 yaşındayken kızımla evlendi. Ona kötü davrandığını görmedim çok iyi bir insan. Kızım başka birine aşık olduğunu söyleyerek boşanmak istedi. Bizden başka ailesi olmadığı için onun yanında olmak istedik. Onu oğlumuz gibi seviyoruz" dedi.

  3

  Eski kayınvalide ve kayınpeder damatlarının yeni düğünü içinde adeta seferber oldu. İki gün iki gece gerçekleşen düğünün sonuna yeni çifti ailelerinin bir parçası olarak gördüklerini söyleyen kayınpeder, "Yeni gelinimiz için çok mutluyuz. Onların mutlu olduğunu görmek bizi de mutlu etti" diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler