Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sinema kombini tepkilere neden oldu! Kasanın önünde dakikalarca bekledi... “Böyle de giyilmez ki...”

  Brezilyalı sosyal medya fenomeni Indi Jung, sinema salonunda bilet almak için sıra beklerken görüldü. Sosyal medyadaki cesur tarzını günlük hayatına da yansıtan fenomen ismin film izlemek için yaptığı tercih eleştirilere neden oldu. Sosyal medyada Jung’un kıyafeti için “Böyle de giyilmez ki...” yorumu yapıldı.

  Sosyal medya fenomeni Indu Jung’un sinema keyfi yapmak isterken yaptığı kıyafet seçimi eleştiri oklarını çekti. Oppenheimer filmi için bilet aldığı sırada kasanın önünde beklerken çekilen bir pozu paylaşılan Jung sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Çekildiğin habersiz olan Jung’un siyah yere kadar uzanan elbisenin bir bölümü tamamen açıktı. Derin bacak ve kalça dekoltesinin bulunduğu elbiseyi sadece kenarında bulunan metal halka tutuyordu.

  SOSYAL MEDYADAN TEPKİ ÇEKTİ

  2

  Sosyal medya kullanıcıları Jung’un kıyafeti sinema salonu için fazla bulurken eleştiri dolu yorumlarda gecikmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Sinema salonu için tercih edilecek en son kıyafet” yorumunu yaptı.

  KAPAK 66

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Asla şık görünmüyor” yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Sosyal medyadan farklı olmadığına sevindim" ifadesini kullanarak fenomen ismi destekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler