Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Doğu Afrika’da yeni salgın paniği yaşandı! 24 saat içinde gizemli virüs 3 can aldı... Karantina uygulamaları devreye girdi

  Doğu Afrika ülkesi Burundi’de yeni salgın alarmı verildi. 24 saat içinde üç gizemli ölümün yaşanması ve hastalanan kişilerin aynı belirtileri göstermesi yeni bir salgının işareti olarak yorumlandı. Yetkililer halkı karantina uygulamalarıyla birlikte daha fazla hijyenik önlemler almaları konusunda uyardı.

  Doğu Afrika’da yeni salgın paniği yaşandı! 24 saat içinde gizemli virüs 3 can aldı... Karantina uygulamaları devreye girdi

  Doğu Afrika ülkesi Burundi’de aynı bölgede yaşayan 3 kişinin aynı semptomları göstererek hastalanması panik yaşattı. Hastaların 24 saat içinde hayatını kaybetmesine neden olan hastalık henüz resmi olarak tanımlanmadı. SOS Media Burundi, hastalığın semptomlarının karın ağrısı, burun kanaması, akut baş ağrısı, yüksek ateş, kusma ve baş dönmesi olduğunu belirtti.

  “HIZLA ÖLDÜREN BİR HASTALIK”

  Gizemli virüsün semptomlarının Marburg ve ebola ile aynı olmasına rağmen Burundi Sağlık Bakanlığı virüsün yeni bir hastalık olduğunu söyledi. Outlet'e konuşan Migwa sağlık merkezinden bir hemşire, "Hızla öldüren bir hastalık" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler