Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünya bu haberi konuşuyor! Wikileaks kurucusu Julian Assange ABD'yle anlaşma yaptı: Serbest bırakılacak

  Wikileaks kurucusu Julian Assange hakkındaki bir suçlamayı kabul etmek şartıyla ABD yetkilileriyle yaptığı anlaşma ile serbest kalacak. İngiltere'den ayrılan Assange'in 26 Haziran'da serbest kalacağı öngörülen mahkemeye çıkmasının ardından kendi ülkesi olan Avustralya'ya döneceği konuşuluyor.

  Dünya bu haberi konuşuyor! Wikileaks kurucusu Julian Assange ABD'yle anlaşma yaptı: Serbest bırakılacak

  52 yaşındaki Assange'in tek bir suçlamayı kabul edeceği anlaşmanın 26 Haziran Çarşamba günü ABD'ye bağlı Kuzey Mariana Adaları'ndaki bir mahkemede sonuçlanması bekleniyor. Assange mahkeme salonuna çıkıp gizli ABD ulusal savunma belgelerini elde etmek için komplo kurmak ve ifşa etmek suçlarını itiraf edecek. 62 ay hapis cezasına çarptırılması beklenen Assange'ın anlaşma gereği, İngiltere'de hapishanede kaldığı sürenin karşılığında ABD'de cezaevine girmesi beklenmiyor.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  HAVALİMANI GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

  2024-06-25T010443Z_1940829769_RC21I8ASXORO_RTRMADP_3_USA-ASSANGE

  Wikileaks X'te yaptığı paylaşımda, Assange'ın yüksek güvenlikli hapishanedeki küçük bir hücrede 1901 gün kaldıktan sonra 24 Haziran sabahı Belmarsh hapishanesinden ayrıldığını yazdı.Paylaşımda, Assange'ın Stanstead havaalanından uçağa binerek İngiltere'den ayrıldığı, Avustralya'ya geri döndüğü ifade edildi. Wikileaks tarafından paylaşılan videoda, kot pantolon ve mavi gömlek giymiş Assange'ın uçağa binmek üzere Stanstead Havaalanı'na götürüldüğü görülüyor. Eşi Stella Assange da sosyal medya üzerinden, "yıllardır bunun gerçekleşmesi için seferber olan" destekçilerine teşekkür etti.

  18 SUÇTAN YARGILANMASI İSTENİYORDU

  2024-06-25T025025Z_751553891_RC21I8ANA98Y_RTRMADP_3_USA-ASSANGE

  ABD'li savcılar Wikileaks'in kurucusunu, Afganistan ve Irak'taki savaşlarla ilgili gizli ABD askeri kayıtlarının ve diplomatik mesajların yayımlanması nedeniyle, çoğu Casusluk Yasası kapsamındaki 18 ayrı suçtan yargılamak istiyorlardı.

  En Çok Aranan Haberler