Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Efes Antik Kenti'ndeki görüntüler tartışılmaya devam ediyor! Bu kez İzmir Marşı'yla gönderildiler... Türklere kapatılınca tepkiler gecikmedi

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan Efes Antik Kenti’nde düzenlenen özel etkinlik protesto edildi. Bir gemiyle gelen yabancı turistler için Celsus Kütüphanesi kapatıldı ve yemek organizasyonu düzenledi. Yapılan 'özel etkinlik' nedeniyle bireysel olarak gelen ziyaretçilerin alana alınmaması İzmir Marşı'yla protesto edildi.

  Yerli ve yabancı turistlerin sık ziyaret ettiği popüler lokasyonlardan biri olan İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan Efes Antik Kenti’nden bu kez tepki sesleri yükseldi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  3

  Antik kentin bir özel organizasyon için kapatılmasına bölgeyi ziyaret eden turistler tepki gösterdi. Bir geminin yemekli organizasyonunun yapıldığı alana alınmayan bireysel ziyaretçiler İzmir Marşı'yla protesto etti.

  3

  Protestolar sebebiyle “özel davet” kısa sürede sonlandırıldı ve Efes Antik Kenti’ni görmeye gelenlerin ziyaretine yeniden açıldı. Vatandaşların durumu protesto ettiği görüntüler sosyal medyada yayıldı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler