Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yine Yunanistan yine hesap kıyaslaması! Bu kez Selanik'te "şehrin en iyi otelindeyim" diyerek fiyatları gösterdi... "Türkiye'de biz bayağı soyguna maruz kalıyoruz"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde Yunanistan'ın Selanik şehrinde tatil yapan bir Türk ailenin sözleri dikkat çekti. Şehrin en iyi otellerinden birinde konakladıklarını söyleyen aile fiyatları göstererek şaşkınlığını gizleyemedi. O anlar sosyal medyada gündem yarattı.

  Türk turistlerin tatil lokasyonları arasında ilk sıraya yerleşen Yunanistan'da yaz yoğunluğu devam ediyor.

  1

  Yunanistan'ın Selanik şehrinde tatil yapan bir Türk, Yunanistan ve Türkiye arasındaki fiyatları kıyaslayarak, "Yunanistan çok ucuz, her şey bedava, Türkiye çok pahalı diyen sosyal medya fenomenleri ve buraya gelenler vardı. Oğlum %100 haklısınız. Şu an Selanik'teyiz. 5 yıldızlı bir otelin rooftop (çatı katındayız). Türkiye'de biz bayağı soyguna maruz kalıyoruz. Bayağı bayağı soyuluyoruz. Şehrin en iyi otellerinden birindeyim şu anda. Asıl abartı asıl kazık Türkiye'de" dedi.

  4

  O anlara sosyal medya kullanıcılarından yorum ve beğeni yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Türkiye'de fiyatlar çok yüksek" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten çok üzücü" yorumunu yaptı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler