Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada gündem yaratan sokak röportajı! 'Hiç aldattınız mı?' sorusuna verdiği cevaplar olay oldu: "Evet aldattım daha yeni hatta"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  'kocaeli.gündem' Instagram kanalı tarafından gerçekleştirilen bir sokak röportajı sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Bir adamın 'Hiç aldattınız mı?' sorusuna verdiği cevaplar sosyal medya kullanıcılarından tepki topladı. Eşini aldattığını anlatan adamın "Evet aldattım daha yeni hatta" sözleri olay oldu.

  Sosyal medyada gerçekleştirilen bir sokak röportajı ilginç anlara sahne oldu. Muhabirin 'Hiç aldattınız mı?' sorusunu duyarak şaşıran adam öncelikle 'Kimi?' diye cevap verdi. Ardından ise ihanet konusunda itirafıyla 'Evet aldattım' dedi. Bunun üzerine muhabirin sorularını cevaplamaya devam eden adam eşini aldatma hikayesini anlattı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1.1

  Eşinin çocuklarıyla ilgilendiğini söyleyerek aldattığını dile getiren adam, "Bakmıyordu çocuklarla ilgileniyordu. Daha yeni hatta 2 aylık bir mevzu. Biriyle aldattım, o da zaten para için yapıyormuş. 'Seviyorum, ediyorum' demesi hep yalanmış. Yalan yüzü ortaya çıktı. Bayağı da bir para verdim. 1 milyonu geçkin para verdim. Ondan sonra da zaten her şeyin farkına vardım" dedi.

  1.2

  Eşinden özür dileyerek evine geri döndüğünü ifade eden adam, "Eşimden özür diledim. Döndüm geri eve. Eşim kabul ettim ama şu anda biraz böyle psikolojisi bozuk olsa da 3 tane çocuk olduğu için kadıncağız Anadolu kadını kabul etti" ifadelerini kullandı.

  1.3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü yorumlarda sokak röportajına tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Eşiniz istese o parayı vermezsiniz" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Yine aldatır net" yorumunda bulundu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler