KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Erkeklerin aşık olduğu kadın tipleri

  Tarz, moda, popülarite derken güzel kadın olmanın anlamı değiştikçe değişiyor.

  Erkeklerin aşık olduğu kadın tipleri

  Kimisi saçı ile güzel göründüğünü düşünüyor kimisi kıyafetiyle. Bazen makyaj ön planda bazen de sadelik. Oysa hepimizin hedefi en güzel kadın olmak değil mi? Peki kime göre, neye göre? Kadınlar arasında hep bir güzellik kriteri tartışması vardır elbet. Fakat bir kadın güzelliğini başka kadına göre değil, bir erkeğe göre ortaya koymalı. Peki bu aşamada erkekler ne diyor? Erkekler, "en güzel kadın şöyledir, en çekicisi böyledir" demiyor elbette. Göreceli bir kavram olan güzellik, erkekler için de öyle.

  Erkeklerin Bayıldığı Kadın Tipleri Hangileridir?

  1. 90-60-90 değil, balık etli kadınlar

  Kadınların en büyük dertlerinden birisi şüphesiz fazla kilolardır. Erkeklere güzel görünmek için her geçen gün biraz daha zayıflayan kadınlar boşa uğraşıyor. Çünkü kusursuz olarak bahsedilen zayıf kadın vücudu, erkeklere hiç çekici gelmiyor. Erkekler, ince belli ve çırpı bacaklı olanları değil de halk dilinde "balık etli" dediğimiz kıvamda olanları daha güzel buluyor. Erkeklere göre 90-60-90 ölçülerinde olan ve kemikleri sayılan kadınlar aşık olunacak kadınlar değil. Kemiklerin sayılmasından ziyade yuvarlak hatları olan kadınlar, erkekler için çok daha çekici.

  2. Erkeğin gözünü değil, karnını doyuran kadınlar

  Bizim şakayla karışık bir klişemiz vardır. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Evet bu bir gerçek. Erkekler, midelerine büyük bir özen gösteren varlıklar. Erkeklerin aşık olduğu kadın tiplerinde olmazsa olmaz özellik lezzetli bir eldir. Erkekler, kalplerine girecek olan kadınların midelerindeki yoldan geçmesini istiyor.

  3. Kadınsı duruşunu bozmayan kadınlar

  Kadınlar, kendi arasında yüzlerce sınıfa ayrılabilirler. Ama erkekler daha düz mantıklıdır. Erkekler, kadın kadın gibi olsun istiyor. Kadınsı görünmek için çeşitli kıyafet kombinleri yapmak erkekleri etkilemiyor. Erkekler, kadınsı duruşunu bozmayan kadınları seviyor. Erkek tarzı giyimin içinde bile feminen duruşu olan kadınlar ise aşık olunan tipler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

  kadinsi durus

  4. Kıskanmanın dozunu abartmayan kadınlar

  Kıskançlık, kadınların doğasında var. Dozu iyi ayarlandığı zaman müthiş bir davranış şeklidir. Ama klasik kadın kıskançlığı, erkekleri arkasına bakmadan kaçıran bir durum. Bu nedenle erkekler, yerinde ve zamanında kıskanmayı bilen kadınlardan hoşlanıyorlar.

  5. Erkeğini her konuda tamamlayan kadınlar

  Erkekler, kadınları kendilerinin diğer yarısı olarak görüyor. Tip olarak yakışmak, işin sadece yüzeysel boyutu. Erkeklere göre zihinsel, fiziksel, cinsel gibi her durumda erkeği tamamlayan kadın, aşık olunacak kadın.

  6. Erkeğini sahiplenmeyi bilen kadınlar

  Sahiplenilmek, erkek kadın fark etmeden herkesin hoşuna gidiyor. Fakat kadınların annelik güdüsü bu durumun abartılmasına sebep oluyor. Erkekler, kendilerini çocukları gibi gören ve anne gibi davranan kadınlardan hiç haz etmiyor. Erkeği bir öğretmen gibi yeniden eğitmeye çalışan kadınların aksine erkekleri olduğu gibi sahiplenebilen kadınlar, erkeklerin aşık olduğu tipler arasında yer alıyor.

  7. Yatakta özgür olmayı bilen kadınlar

  Cinsellik, her iki cinste de farklı şekilde algılanıyor. Erkeğin ve kadının haz alma şekli ve doyum noktası elbette farklı olabiliyor. Fakat yatakta bir köle gibi davranan kadınlar, erkeklerin şehvetini söndürüyor. Erkekler, yatakta istediği gibi davranan kadınlara daha çok ilgi duyuyorlar.

  8. Erkeklerin güvendiği kadınlar, kendine güvenen kadınlar

  Kadınlar, naifliklerini doğru yerde kullanmalılar. Erkekler, karşılarında çekingen ve korkak duran kadınlara aşık olma ihtimallerini sıfır olarak yorumluyor. Kendine güvenen kadınların yanı sıra kendilerini de daha güvende hisseden erkeklerin dikkatini çeken kadın tipi, öz güveni yerinde olan kadındır.

  9. Kendisinden önce kokusu gelen kadınlar

  Erkekler, burunlarının işaret ettiği kadınlara aşık oluyorlar desek yeridir. Erkeklere göre baharatlı ve sert kokular kullanan kadınlar, şekerli ve yumuşak kokular kullanan kadınlara göre daha etkileyici oluyor.

  10. Makyajı gülümsemek olan kadınlar

  Sert kadın tavrı, güçlü kadın görüntüsü ve cool davranışlar erkekleri çekmek yerine tam tersine itiyor. Erkekler, güler yüzlü kadın istiyorlar. İçten bir gülüşün tüm düğümü çözeceğini düşünen erkekler, hayatlarına giren kadınların pozitif etkiler yaratmasını istiyor.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler