Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eşine olan sadakatini göstermek için evlilik cüzdanını koluna dövme olarak yaptırdı! Bir gören bir daha baktı... "Aşkımı ifade ediyor"

  Tayland'ta yaşayan 37 yaşındaki Nu Mahanusing isimli bir adam 19 yıldır birlikte olduğu eşine aşkını göstermek için alışılmadık bir yol izledi. Eşine hâlâ ilk günkü gibi aşık olduğunu ve 19 yıldır tek bir gün bile kavga etmediklerini ifade eden Mahanusing, karısına sadakatini göstermek için evlilik cüzdanını dövme yaptırdı.

  Eşine olan sadakatini göstermek için evlilik cüzdanını koluna dövme olarak yaptırdı! Bir gören bir daha baktı... "Aşkımı ifade ediyor"

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Burriram kentinde yaşayan 37 yaşındaki Nu Mahanusing isimli bir adam 19 yıllık eşi Kaew'e olan hislerini anlatmak için tuhaf bir yöntem tercih ederek koluna evlilik cüzdanlarının dövmesini yaptırdı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Kırmızı güllerle çerçevelenen nikah akdinin detaylarından oluşan dövme görenleri şaşkına çevirirken Mahanusing, "19 yıldır birlikteyiz. 16 yaşında bir kızımız ve yedi yaşında bir oğlumuz var. 2019'da Mueang Buriram bölgesinde evlendik ve o zamandan beri hiç tartışmadık. Aşkım için yaptım onu çok seviyorum" dedi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler