Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eşinin kendisini aldattığını düşündü! Kavga ettiği kocasının cinsel organını kesen hemşire ilk yardımı da kendisi yaptı

  Marleni Rimarachin Colunche isimli bir kadın evine sarhoş bir şekilde döndükten sonra eşi Ivan Cespedes Sanchez ile hararetli bir tartışmaya girdi. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen genç kadın kocasının uykuya daldığı sırada cinsel organını kesti. Hemşire olan Colunche kocasına ilk yardımı kendisi yaptı. Ardından ise ambulans çağırarak hastaneye götürdü.

  MYNET-DIŞ HABERLER Peru'nun Lima kentinin kuzeyindeki Chota şehrinde hemşire Marleni Rimarachin Colunche'nin eve sarhoş geldikten sonra kocası Ivan Cespedes Sanchez ile tartıştı. Kocasının sadakatsizliğinden şüphelenen Colunche, kocası uyurken mutfak bıçağıyla penisini kesti. Kocasının büyük bir acı içinde uyanması üzerine eşine ilk yardım yapan kadın onu tedavi için çalıştığı hastaneye götürdü.

  SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

  İlk tedavinin ardından Sanchez'in yaraları çok ağır olduğu için Chiclayo'daki daha büyük bir tesise nakledilmesi gerekti. Olay sırasında başka bir kadının da orada olduğu belirtildi ancak kimliği henüz bilinmiyor. Eşini yaraladığını itiraf eden Colunche tutuklanırken olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği söylendi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler