Mynet Trend

Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, eski günleri mi işaret ediyor? Bikinili pozlarını paylaşarak “Yakında” diyince...

Yetişkin film sektöründen kendi isteğiyle emekliye ayrıldığını açıklayan ve sonra oğlu Milo’yu büyütmek için adeta inzivaya çekilen Lana Rhoades eski günlerine geri döndü. Sosyal medya hesaplarını son dönemde aktif bir şekilde kullanan Rhoades, bikinili eski paylaşımlarından birini yeniden göndererek üzerine “Yakında” notunu ekledi. Rhoades’in paylaşımı heyecanlandırdı.

Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, eski günleri mi işaret ediyor? Bikinili pozlarını paylaşarak “Yakında” diyince...

Instagram’da 16.6 milyon takipçisi bulunan Lana Rhoades sosyal medyayla arasına mesafe koymuştu. Geçtiğimiz aylarda yetişkin film sektörünün sahte olduğunu ve yasaklanması gerektiğini belirten Rhoades bu kez eski günlerini hatırlatan bir pozla gündeme geldi. Rhoades’in paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı.

kapak

2020 yılında çekilen siyah bikinili pozlarını yeniden sosyal medya hesabının hikaye bölümünde paylaşan Rhoades gönderisine “Yakında” notunu ekledi. Hayranları Rhoades’in paylaşımından sonra büyük bir sabırsızlıkla fenomen ismin eski günlerinden kesitler görmeyi beklemeye başladı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler