SPOR

CANLI

Fatih Terim konuştu...

UEFA Kupası'nın kazanılmasının 11. yıldönümünde, zaferin mimarı Fatih Terim Galatasaray'la yeniden anlaşması hakkında önemli açıklamalar yaptı...

Fatih Terim konuştu...

Fatih Terim Galatasaray'la anlaştığını ima eden açıklamalar yaptı. "İmzalamadan bir şey demeyelim" dedi.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

SPOR TOTO SÜPER LİG'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN](http://spor.mynet.com/sportv/)

Terim konu hakkında şunları kaydetti; "Zaten imza atarsak herkesin haberi olur. Galatasaray olunca fazla üzerinde durulamıyor. Gerisi teferruat oluyor. 1974'te o soyunma odasına girmişiz, olmuş 2011.. Yaşadığımız çok şey var ama burası bizim yuvamız, bizim kulübümüz, aile ile görüşmeler sonunda bir şey çıkacak. Hayırlısı olsun".

**FATİH TERİM

**

terim-player.jpg

Terim ayrıca UEFA Kupası'nın kazanılmasının yıldönümü için katıldığı Lig TV'de yayınlanan programda espri yüklü konuşmaların geçtiği bir sohbete katıldı.

Terim her 17 Mayıs'ta kupayı kazanan kadroyla birlikte olduklarını ancak bu sefer yemeğe katılamayacağını ifade ederken, "17 Mayıs'ta 23 nisan neşe doluyor insan gibi oluyoruz. Aynı zamanda bugün Ergün'ün (Penbe) doğum günü, maalesef" diyerek espri yaptı.. Arsenal'le oynanan final maçında soyunma odasında yaptığı motivasyon konuşmasının ekrana getirilmesi üzerine yorumlar yapan Terim; "Genel olarak bu tür şeylere hazırlıklı gelmem. O an ne hissettiysem içimden geleni söyledim. Duygularım samimiydi. UEFA Kupası'nda hiç mağlup olmadan şampiyon olduk o sene kupa, lig, TSYD ne varsa almış da almış bir takımdık.. O an gönlümden onlar geçmişti. Kaybetseler bile gönlümdelerdi. Ama çok üzülürdük. Finale gelip de yeter demeyen tek takım bizdik çünkü" ifadelerini kullandı.

Terim program boyunca sık sık da Arif Erdem'e takıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 158 yorum
inşallah imzalamaz onun enkazıdır zaten gs. şu an
zaten fatih hoca mal hepiniz akıllısınız anasını satıyım..işinize bakın lan işine gelmiyen fbli olsun...
caner efendi 2. terim döneminde galiba maç izlemiyordun tam bir transfer rezaleti vardı
bie fenerbahçeli olarak çok sevindim.. nice 6'lara inşallah
SAKIN GELME TERİM
sakın gelme diyosun söyle bakalım terim kadar kariyerli bi hoca varmı türkiyede... senin futbol anlayışın bu kadar bu nu dedigine göre
sen mi gelecen len..sana sorardı zaten adam gelip gelmiyeceğini..yol alın hadiiii!Gelecek,hepinizide morartacak ve bunu Türkiye ve senin gibi zihniyetler görecek!
SEn fenerlisin galiba
neden
inşallah gelmez cimbomlu olarak istemiyorum.
Takım
O
Av
P
Geri Dön