YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Fiyatı 3000 TL'ye düştü! Mutfağınıza sağlık ve lezzet getirecek Tefal airfryer indirimde

  Mutfağınıza pratiklik, yemeklerinize lezzet ve sağlık katacak teknoloji harikası bir ürünle tanışmaya ne dersiniz? Son yılların mutfaktaki en gözde ürünlerinden yağsız fritözler bir diğer deyişle airfryerlar kullanıcıları tarafından oldukça seviliyor. Kalitesi ve tasarımıyla göz dolduran Tefal airfryer, Amazon Prime Özel Fırsat Günleri kapsamında kısa bir süreliğine indirimde! Bizden söylemesi acele edin, bu fırsat kaçmaz! İşte detaylar...

  Fiyatı 3000 TL'ye düştü! Mutfağınıza sağlık ve lezzet getirecek Tefal airfryer indirimde

  Mutfakta geçirilen zamanı azaltan, yağ derdine son veren, az yağ ile çok leziz yemekler pişirmenizi sağlayan yeni nesil yağsız fritözler mutfakların yıldız ürünleri arasında yer alıyor. Bir kez kullananın vazgeçemediği bu teknoloji harikası cihazlar, hem yemek yapmayı kolaylaştırıyor hem de yemeklerinizi daha sağlıklı ve lezzetli hâle getiriyor. Siz de mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday bir airfryer ile tanışmak isterseniz doğru yerdesiniz. Amazon Prime Özel Fırsat Günleri kapsamında indirimde olan Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic XL Yağsız Fritöz Airfryer'a mutlaka bir şans vermelisiniz.

  Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic XL Yağsız Fritöz Airfryer (4,2 Litre Kapasite)

  Adsız tasarım - 2022-10-11T141721.812

  Piyasadaki en sevilen airfryer modellerinden biri olan Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Air Fryer; 4,2 litre kapasitesi, hava ile kızartma ve ızgara seçeneği ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. İkisi bir arada teknoloji sunan cihaz, aynı zamanda ekstra çıtır teknolojisi ile öne çıkıyor. Çok az yağ ile çıtır çıtır sonuçlar sunan Tefal marka yeni nesil fritöz; ızgara teknolojisi ile yumuşak sulu etler veya sebzelerin hazırlanmasında döküm alüminyum görevini üstleniyor. 80 ile 200 derece arasında yüksek hassasiyetli ısı kontrolü sağlayan ürün, otomatik uyarı ve 60 dakikalık zamanlayıcısı ile yemekleri klasik bir fırından %49 daha hızlı pişiriyor.

  Ürünü İncele


  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  En Çok Aranan Haberler