Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Flört gurusunun sözleri sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi! "Evlilik kadınlara mutluluk getirmiyor"

  Kadınların evlenme fikrinden hoşlandığı düşünülüyor ancak bir flört uzmanı her kadının evliliğe sıcak bakmadığını söyleyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Sosyal medyadan ikili ilişkilere dair yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Jana Hocking tezini bir adım daha ileriye götürerek evliliğin kadınlara mutluluk getirmediğini söyledi.

  Sosyal medyadan verdiği ikili ilişkilere dair tavsiyeler sayesinde 'flört gurusu' lakabını kazanan Jana Hocking kadınların erkeklere kıyaslandığında evlilikten daha büyük beklentileri olduğunu dile getirdi.

  1

  Herkesin evlilik için yaratılmadığını ve toplumsal olarak tek eşliliğin insanlara dayatıldığını ifade eden Hocking, "Hayvanlar aleminde bile tek eşlilik garanti edilmez. Aslında memeliler arasında türlerin sadece %9'u tek eşlidir ve primatlar arasında sadece %29'u öyledir. demek istediğimi kanıtlayın biyolog ve evrimsel psikolog David P. Barash , Out of Eden adlı kitabında tek eşliliğin insanlara doğal olarak gelip gelmediğini soruyor; toplum neden bunda ısrar ediyor? Evlilik kadınlara mutluluk getirmiyor" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler