Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Flört uzmanından kafa karıştıran açıklama! "Erkeklerden neredeyse vazgeçiyordum ama basit bir şey onlara olan inancımı geri getirdi"

  Sosyal medyadan yaptığı ikili ilişkilere yönelik paylaşımları sayesinde flört uzmanı olarak kabul edilen Jana Hocking, bir an hayatını değiştirene kadar erkeklerden vazgeçmek üzere olduğunu söyleyince dikkatleri üzerine çekti. Romantik ilişkilerinde umutsuzluğa kapıldığı anda Hocking, erkeklerin kadınlara yönelik psikolojik ve fiziksel şiddete karşı çıkan tavrını görerek kendisini iyi hissettiğini belirtti.

  Flört uzmanından kafa karıştıran açıklama! "Erkeklerden neredeyse vazgeçiyordum ama basit bir şey onlara olan inancımı geri getirdi"

  İlişki uzmanı Jana Hocking sosyal medyadan yaptığı paylaşımında öfkeli erkek türünün kadınlar için tehlike oluşturduğunu söylemişti. Söylemlerinin ardından sosyal medya üzerinden kendisine pek çok erkeğin mesaj gönderdiğini dile getiren Hocking, "Erkekler yorum bölümünü ve DM'lerimi mesajla doldurdular. Birçoğu bu kadın düşmanı söylemlerden yorulduklarını ve kadınların böyle düşünebileceğinden dehşete düştüklerini paylaştı. Erkeklerden neredeyse vazgeçiyordum ama basit bir şey onlara olan inancımı geri getirdi" dedi.

  Mesajları okuduğunda biraz duygusallaştığını dile getiren Hocking, yardımcı olmak isteyen erkeklere kadınlarla birlikte protestolara katılmalarını ve bu korkunç davranışlara sırtlarını dönmeyi bırakmalarını söyledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler