SPOR

CANLI

Galatasaray'a biz de 4 atarız

16 Aralık Salı günü İzmir Atatürk Stadı'nda Ziraat Türkiye Kupası maçında Galatasaray'ı ağırlayacak olan 3. Lig ekibi Balçova Yaşamsporlular çok iddialı... 

Galatasaray'a biz de 4 atarız

Spor toto süper lig'de şampiyonluk kovalayan, buna karşın UEFA şampiyonlar ligi'ne çok erken veda etmek zorunda kalan Galatasaray, 16 Aralık Salı günü Ziraat Türkiye Kupası'nda, Spor Toto 3. Lig ekibi FBM Makina Balçova Yaşamspor'la karşılaşacak. İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak maç öncesi, Ege temsilcisinin başkanı Fatih Komili, teknik direktörü  Altan Çetindağ ve takım kaptanı Altan Aksoy, sporx'e verdikleri röportajda çok iddialı açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın son dönemde birçok maçta 4 gol yemesine gönderme Balçova Yaşamsporlular, "Biz de 4 atacağız" diyor. Kırmızı beyazlılar ile yapılan röportaj şöyle:

- Galatasaray’ı yenebileceğinize inanıyor musunuz?

Başkan Fatih Komili: "Kesinlikle inanıyorum. İzmir’deki maçta şansların eşit olduğunu düşünüyorum. Ama İstanbul’da ne olur bilmiyorum... Burada, çocuklarımız çıkıp oynayacak."

- Galatasaray, her ne kadar Hamza Hamzaoğlu ile bir çıkış yakaladıysa da, Arsenal maçından kalan bir motivasyon düşüklüğü var. Bunun üzerine bir de tam kadro çıkmayacakları muhtemel... İnancınız bundan ötürü mü?

Başkan Fatih Komili: "Aynen, biz de öyle düşünüyoruz. Onların motivasyonu tam olmasa da bizim çocukların motivasyonu tam."

- Herkes 4 atıyor, biz de 4 atarız diyor musunuz?

Başkan Fatih Komili: "4 atmak değil, ondan vazgeçtik artık. 1-0 olsun bizim olsun mantığındayız."

KAPTAN ALTAN: BİZ DE İYİ TAKIMIZ

- Kaptan, sen ne düşünüyorsun? Kurada Galatasaray çıktı. Arkadaşlarınla ne görüştün?

Kaptan Altan Aksoy: "Galatasaray kurada çıktığında herkeste bir mutluluk oldu tabii ki de. Galatasaray iyi bir takım. Bunu biliyoruz. Ama biz de iyi bir takımız. Bunu da göstereceğiz... Başkanıma katılıyorum. İstanbul’da belki üstünlük kurarlar ama İzmir’de şartlar eşit. Ben söylüyorum, Galatasaray’ı yenip, unutulmazlar arasında yerimizi alacağız. Sonuç ne olur bilmiyorum. 1 olur, o gün şanslı oluruz pozisyonları değerlendiririz, 3 olur 4 olur. Kaybetmek için oynamayacağız."

"PRANDELLI’Yİ BİZ GÖNDERMEK İSTİYORDUK"

- Hiç arkadaşlarınla konuştun mu bu konuyu? "Herkes 4 atıyor biz de atarız" gibi...

Kaptan Altan Aksoy: "Kesinlikle, kesinlikle... Biz hatta şöyle espriler yapıyorduk Prandelli’yi biz yiyeceğiz, bizim maçtan sonra göndereceğiz onu, diye… Pradelli daha önce gitti."

Başkan Fatih Komili: "Prandelli’yi yollamak bize nasip olmadı. (Gülüyor)"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 79 yorum
atsanız nolurki gene derler biz uef kupası aldık adamların yüzü kösele gibi oldu.
Bir Galatasaraylı olarak açıkça söylüyorum eğer bizim futbolcular da adamsa bunları en az 25-30 luk yapıp futbolu bıraktırır yapmazsanız 4 ü yiyip gidin voleybol oynayın...
NAMINA YAKIŞIR GALATASARAY B DORTMUND 4*4 VE ARSENAL 4*4EŞİTİR 19 GOL TÜRKİYE REKORU 19 GOL:):)NOT HÜKMEN MAĞLUBİYETİ SAYMIYORUM 20 GOL OLUYOR BUDA FENERBAHÇELİLERİN HEDİYESİ OLSUN
şampiyonlarlar liginde sıfır çekmiş bir takımınız var hala da utanmadan konuşabiliyosunuz.bravo size
@undefined siz 1 puan aldınız da çok iş ettiniz dimi 20 gol yiyerek
@undefined BİZ SIFIR CEKTIGIMIZDE GRUPTAKI TUM TAKIMLAR ULKELERININ SAMPİYON TAKIMLARIYDI
he sıfır puan he 1 puan arada sanki dağlar kadar fark var :)) aldığın bir puan ile ne yapacan :))) zuuhaha 4 ye güzel dörtcüsünüz :))
Aldığınız 1 (BİR) puana mı seviniyorsunuz :)
tüm fenerlilere WESLEY diyorum başkada birşey demiyorum DDDDD
@undefined ben de tüm cinconlulara SELÇUK ŞAHİN diyorum başka bir şey demiyorum, Kadıköyden bu kadar mı güzel çakar gol atarsın diyorum=)hahahahaha
Takım
O
Av
P
Geri Dön