Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Geçmişe dönme meditasyonu' yaptı! 'Bir önceki hayatımda sultan çıktım' dedi sosyal medyadan yorum yağdı

  TikTok'ta son dönemde özellikle geçmişe dönme meditasyonu olarak bilinen bir akım gündeme geldi. Meditasyon sayesinde geçmiş hayatlarına gittiklerini iddia eden kullanıcılardan bir tanesi kendisinin Osmanlı padişahı III. Murad'ın eşi Safiye Sultan olduğunu iddia edince sosyal medyada gündem oldu.

  TikTok'tan paylaşım yapan 'keskinsule' isimli bir kullanıcı geçmişe dönme meditasyonu yaptığı anları anlattı. 'Bir önceki hayatımda sultan çıktım' notuyla paylaştığı gönderisinde Keskin, anlamlandıramadığı bir şekilde özel bir zaman dilimine karşı bir ilgisi olduğunu dile getirdi. O anlar sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

  1

  Meditasyonu en başında korktuğu için yapamadığını dile getiren Şule Keskin, "Ben dünden beri korkudan yapamadım aslında. Başıma bir şey gelir diye çok korktum. Bayağı da bir araştırdım ve yapmaya karar verdim. Bu sabah yaptım. Başım çok ağrıyor hızlıca anlatacağım. Meditasyona başladığınızda her şeyi kafanızdan silmeniz gerekiyor. Ben başladığım gerçekten kendimi başka bir yerde konumlandırmadım. İlk önce kendimi sahilde hayal ettim. Herkes sandala binerken çok zorlanmış ben denize düşerken çok zorlandım. Yaklaşık 50 dakikalık bir video. 25. dakikasından sonra isteseniz de gözünüzü açamayacak bir noktaya geliyorsunuz ve tamamen komutlara göre ilerliyorsunuz" diyerek önceki hayatında Safiye Sultan olduğunu iddia ettiği hikayesini anlatmaya başladı.


  Mynet Youtube

  "SAFİYE MELİKE DİYE SESLENDİLER"

  En Çok Aranan Haberler