MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Safir'in Gülfem'i İpek Tuzcuoğlu'nun boşanma analizi sosyal medyada gündem oldu! 'Kadınlara ekonomik özgürlükleri verilse...'

Son olarak Safir dizisinde hayat verdiği 'Gülfem Gülsoy' karakteri ile izleyicisinin karşısına çıkan İpek Tuzcuoğlu şimdilerde açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu, ekonomik şartlardan dolayı boşanmaların olamadığını, kadınlara ekonomik özgürlükleri verilse yüzde 95’inin boşanacağını dile getirdi. Ünlü ismin bu sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Asmalı Konak, Dürüye'nin Güğümleri, Diğer Yarım, Aşk ve Mavi, Tövbeler Olsun ve Safir gibi birçok başarılı projede yer alan İpek Tuzcuoğlu şimdi de açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

'KADINLARA EKONOMİK ÖZGÜRLÜKLERİ VERİLSE...'

Kadın hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında da aktif olarak görüş bildiren İpek Tuzcuoğlu, ekonomik şartlardan dolayı boşanmaların olamadığını, kadınlara ekonomik özgürlükleri verilse yüzde 95’inin boşanacağını söyledi.

1 ipek

Tuzcuoğlu, evliliklerin mutsuz olmasına rağmen bitirilemediğini ve kimsenin konfor alanından çıkıp ayrılmaya cesaret edemediğini de ekledi.

2 ipek

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Ünlü ismin bu analizine sosyal medyada adeta yorum yağdı. Sosyal medya kullanıcıları; 'Kesinlikle haklı', 'Ailemden biliyorum sonuna kadar haklı' gibi yorumlarda bulundu.

Express

AÇIKLAMALARIYLA GÜNDEMDE

En Çok Aranan Haberler